Zakupy w drogerii Rossmann zrobisz przez internet

2015.02.19 00:00
W całej Polsce można robić zakupy w drogeriach sieci bez wychodzenia z domu. Od kilku dni działa Internetowa Drogeria Rossmann.
Zakupy w drogerii Rossmann zrobisz przez internet
Fot: materiały prasowe
Jeden ze sklepów sieci Rossmann

Logując się na stronie www.sklep.rossnet.pl lub klikając ikonę Drogerii widoczną na stronie www.rossnet.pl, mieszkańcy całego kraju mogą kupować swoje ulubione produkty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. W ten sposób sieć odpowiada na potrzeby swoich klientów, umożliwiając im wygodne i szybkie zakupy.

Na półkach Internetowej Drogerii Rossmann można znaleźć 8,5 tysiąca produktów. E-sklep dostępny jest w dwóch wersjach graficznych. Pierwsza to wersja klasyczna, w której wyświetlają się poszczególne produkty. Druga to tzw. mapa sklepu w formie 3D, która odzwierciedla sklepowe półki Rossmanna z podziałem na poszczególne kategorie produktowe, pozwalając klientowi na wirtualne spacerowanie po drogerii.

Firma Rossmann jest liderem rynku chemiczno-kosmetycznego z 26% udziałem. Pod koniec stycznia 2015 uruchomiła sklep nr 1000 - w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1248 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39