Zaprojektuj logo PTTK i wyjedź na Litwę

2010.07.06 00:00
Do 26 lipca Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku czeka na projekty graficzne logo oddziału będące uzupełnieniem ogólnopolskiego logo PTTK, charakteryzujące nasz region i odnoszące się do dwóch głównych haseł: przyroda i wielokulturowość.
Zaprojektuj logo PTTK i wyjedź na Litwę
materiały organizatora

Prace konkursowe powinny zawierać element graficzny oraz wyjaśnienie pomysłu. Konkurs ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która zajmuje się grafiką i jest zainteresowana promocją województwa podlaskiego.

Udział w konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. Każdy uczestnik może nadesłać jeden lub więcej projektów graficznych logo wraz z opisami. Projekty powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi, które wcześniej nie były nagradzane.

Nagrodą dla autora najlepszego projektu jest dwuosobowa wycieczka na Litwę (Dzukijski Park Narodowy, Troki, Wilno), która odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia 2010.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej oddziału www.bialystok.pttk.pl. Termin nadsyłania prac konkursowych mija 26 lipca 2010 roku.

andy

998 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39