Zasmakuj Piękna - wyjątkowe, darmowe wydarzenie dla pań i nie tylko

2019.01.31 07:27
Warsztaty, pokaz najnowszej kolekcji bielizny, konsultacje z brafitterką, z trenerem personalnym, porady kosmetologiczne oraz liczne nagrody - to atrakcje, jakie przygotowano paniom, które przyjdą na wydarzenie "Zasmakuj Piękna".
Zasmakuj Piękna - wyjątkowe, darmowe wydarzenie dla pań i nie tylko
Fot: pixabay.com

W poniedziałek i wtorek (4-5 lutego) w godz. 11.00-20.00 w Sali Śniadaniowej Dworu Czarneckiego odbędzie się darmowe wydarzenie "Zasmakuj Piękna", które poprowadzi m.in. Jola Lewicka, właścicielka marki Li PARIE Lingerie.

Na przybyłe panie czeka warsztat o 7 krokach do pokochania swojego ciała.

- Opowiemy o pięknie, akceptacji i budowaniu relacji z własnym ciałem. Wejdziemy do wspaniałego świata sensualności oraz emocji! Zaprezentujemy najnowszą kolekcję bielizny, ubrań oraz kostiumów kąpielowych - zachęcają organizatorzy.

Podczas eventu każda z pań będzie mogła skorzystać z indywidualnej metamorfozy w przymierzalni.

To jeszcze nie wszystko. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się: indywidualne konsultacje z brafitterką Jolą Lewicką, kosmetologiczne z ekspertkami ze SPA & Wellness Dworu Czarneckiego oraz z trenerem personalnym Piotrem Pejko Peter Arnie Pejo, Ambasadorem Forever Fit 2019.

Dodatkowo będzie też możliwość zakupu najnowszej kolekcji bielizny Li PARIE Lingerie oraz modeli z autorskich kolekcji projektantki Dominiki Czarneckiej z Atelier Dominika Czarnecka (więcej: Nowe atelier w Białymstoku).

Przybyłe panie będą mogły również wygrać m.in. bony na zabiegi laserowe, bony do spa czy indywidualną sesję zdjęciową w studio.

W trosce o komfort każdej z zainteresowanych kobiet obowiązują wcześniejsze zapisy w celu umówienia się na konkretny termin i godzinę spotkania pod numerem telefonu 885 160 150.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą partnerów.

Szczegóły atrakcji: "Zasmakuj Piękna"

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1277 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39