Zbliża się Dzień Dziecka. Tego dnia warto pamiętać również o zwierzęcych dzieciach

2024.05.27 14:40
Dzień Dziecka już tuż, tuż. Warto jednak pamiętać, że nie tylko ludzkie dzieci zasługują tego dnia na uwagę, ale również te zwierzęce. Z tej okazji można wesprzeć akcję "Paczka dla kociaczka" Fundacji Kotkowo.
Zbliża się Dzień Dziecka. Tego dnia warto pamiętać również o zwierzęcych dzieciach
Fot: Pixabay.com

Białostocka Fundacja Kotkowo po raz kolejny zaprasza do pomocy kocim maluchom, organizując zbiórkę "Paczka dla kociaczka". Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na niezbędne rzeczy dla kociąt, takie jak karma i leki.

- Kociakogedon nadciąga. Każdy sponiewierany maleńki kłębek futerka potrzebuje opieki i miłości – tak łatwo przejść obok, nie zauważyć… Tak łatwo może umrzeć. Z okazji Dnia Dziecka pomyślcie proszę o kocich dzieciakach – niechcianych, niekochanych, chorych, umierających w piwnicach i stodołach - można przeczytać w opisie zbiórki "Paczka dla kociaczka" Fundacji Kotkowo.

Fundacja Kotkowo przypomina również, że zwierzę nie jest prezentem. To żywa istota, która czuje i może stać się przyjacielem oraz członkiem rodziny na całe życie. Należy o tym pamiętać w toku przedświątecznych zakupów z okazji Dnia Dziecka. Ważne tutaj jest kierowanie się zasadą "przyjaciół nie daje się w prezencie".

Zamiast tego, Fundacja Kotkowo zachęca do wzięcia udziału w licytacji "kotka na prezent". Do wtorku (28 maja), do godz. 20:00, pod postem Fundacji Kotkowo dedykowanemu zbiórce należy wpisać kwotę którą wpłaci się na zbiórkę "Paczka dla kociaczka". Najhojniejszy darczyńca będzie mógł odebrać kociego pluszaka w Kocie Cafe.

Paczka dla kociaczka


Zbiórkę "Paczka dla kociaczka" z okazji Dnia Dziecka można wesprzeć TUTAJ.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1374 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39