Zbliża się Noc Zajawki. Do wygrania jest 1000 zł

2017.09.19 12:39
Noc Zajawki to dość nietypowe wydarzenie. 6 osób będzie miało szansę zaprezentować swoje możliwości i wygrać 1000 zł.
Zbliża się Noc Zajawki. Do wygrania jest 1000 zł
Fot: Materiały prasowe
Paulina Potocka

Noc Zajawki odbędzie się w poniedziałek (25.09). Wóczas 6 osób będzie miało za zadanie sprzedać swój pomysł wszystkim uczestnikom wydarzenia. A nie będzie to łatwe, bowiem będą mieli bardzo ograniczony czas. Kto wystąpi na scenie? Komisja wybrała połowę spośród 12 zgłoszeń.

Grzegorz Żochowski opowie, jak nawrócić kierowcę na transport zbiorowy. Pokaże eksperyment społeczny polegający na wytypowaniu czynnych kierowców, którzy od przynajmniej 4 lat nie korzystali z transportu zbiorowego. Zaproponuje im m.in. bilety autobusowe, BIKeRy, wypożyczalnie samochodów i taksówki. Wynik może być bardzo zaskakujący.

Justyna Falkowska zaprezentuje portal Skodowani, który daje szansę osobom z branży IT na znalezienie partnera czy partnerki do nauki.

Z kolei Paulina Potocka (finalistka przeglądu kabaretowego PAKA) opowie o swojej przygodzie ze standupem.

Na scenie zagości też Monika Kuryś, która wyjaśni, czym jest machine learning i sztuczna inteligencja i jakie niosą szansę dla wielu branż i zawodów.

Uczestnicy Nocy Zajawki będą mogli też zobaczyć warzenie piwa według tradycyjnych receptur z Wielkiego Księstwa Litewskiego, które zaprezentuje Łukasz Leoniuk.

Ostatnia prezentacja będzie należała do Aleksandra Sawickiego i Patrycji Chociej. Młodzi ludzie przygotowali autorski system do rehabilitacji dzieci. Jest to gra wideo, która do uruchomienia wymaga zestawu czujników ruchu mocowanych do ciała pacjenta.

Widzowie sami wybiorą zwycięzcę konkursu, który otrzyma 1000 zł i będzie mógł zrealizować swój pomysł. Chętni muszą zapisywać się na stronie Zmiany Klimatu. Pierwsze 100 osób, które pojawi się na imprezie, zasmakuje piwa uwarzonego przez lokalnych piwowarów ze Stowarzyszenia Piwowarskie Podlasie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej: Noc Zajawki #1 - jedna noc, idei moc!

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1472 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39