Zbliżają się największe targi ogólnospożywcze w regionie. Będzie ponad 120 wystawców

2017.09.01 08:35
W sobotę (2.09) odbędą się II Ogólnospożywcze Targi Grupy Chorten. Udział w nich wezmą producenci branży spożywczej nie tylko z Podlasia, ale i całego kraju. Pojawią się też światowe koncerny.
Zbliżają się największe targi ogólnospożywcze w regionie. Będzie ponad 120 wystawców
Fot: Materiały prasowe

II Ogólnospożywcze Targi Grupy Chorten są organizowane z dużym rozmachem. Pojawi się na nich ponad 120 wystawców, nie tylko z Polski.

Podczas wydarzenia, w którym udział wezmą samorządowcy, przedsiębiorcy i eksperci, odbędzie się debata dotycząca wspierania polskiego handlu. Zaplanowano też kilka dodatkowych atrakcji, jak np. obecność mistrzyni świata w boksie zawodowym Agnieszki Rylik i aktora Mikołaja Krawczyka z kampanią Pomaganie Jest Trendy.

Targi odbędą się na stadionie miejskim w Białymstoku. Pojawią się na nich m.in. producenci wędlin, soków, wód mineralnych i napojów, w tym także piwa i mocniejszych alkoholi, pieczywa, produktów mlecznych, przetworów rybnych, słodyczy i wielu innych. Wśród znanych marek można będzie zobaczyć Kompanię Piwowarską, Mlekovitę, Nestlé Polska, JBB, Sokołów, Tchibo, Wawel, Krynkę, Prymat, Hoop czy PSS Społem Białystok.

- Nasze targi to spotkanie ludzi handlu i producentów, możliwość poznania szerokiej oferty kluczowych firm, z którymi współpracujemy i nawiązania bezpośrednich kontaktów, co w biznesie jest bardzo istotne. W tym roku targi organizujemy z jeszcze większym rozmachem, niż w pierwszej edycji i liczymy, że impreza stanie się już cyklicznym ważnym wydarzeniem dla branży spożywczej – podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Wystawcy, tak jak w poprzedniej edycji, przygotowali dla uczestników degustacje swoich produktów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1310 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39