Zderzenie czołowe na DK8. Dwie osoby trafiły do szpitala

2024.04.30 20:57, Aktualizacja: 2024.05.01 00:20
Do wypadku doszło w gminie Korycin. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Zderzenie czołowe na DK8. Dwie osoby trafiły do szpitala
Fot: KPP Sokółka

We wtorek,30 kwietnia, doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr 8, w okolicach miejscowości Popiołowka, położonej w powiecie sokólskim. Droga jest całkowicie zablokowana.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, 21-letni kierowca peugeota nagle, z nieznanych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z oplem. Szczegóły tego dramatycznego wydarzenia są jeszcze przedmiotem dochodzenia.

Sierżant sztabowy Agnieszka Skwierczyńska, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, potwierdziła, że zarówno 21-letni kierowca peugeota, jak i 25-letnia kierująca oplem, zostali przetransportowani do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń. Szczęśliwie obaj kierowcy byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Niestety, to kolejny przykład na to, jak szybko i nieprzewidywalnie mogą zmienić się losy na drodze. Dochodzenie policji wciąż trwa, a służby ratunkowe w pełni zaangażowane są w udzielanie pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczenie terenu wypadku.

[AKTUALIZACJA - godzina 21:40]

W związku ze zdarzeniem drogowym, w Korycinie na drodze wojewódzkiej nr 671, konieczne było zorganizowanie objazdów dla pojazdów ciężarowych. Nowo wytyczone trasy objazdowe prowadzą przez Janów w kierunku Sokółki, a następnie przez drogę krajową nr 19 do Białegostoku.

[AKTUALIZACJA - godzina 00:20]

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

1261 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39