Zderzenie malucha z mercedesem. Dwie osoby nie żyją

2015.07.06 00:00
W zderzeniu fiata 126p z mercedesem dwie osoby podróżujące "maluchem" z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Pomimo natychmiast udzielonej pomocy medycznej, zmarły.
Zderzenie malucha z mercedesem. Dwie osoby nie żyją
Fot: KWP Białystok

W niedzielę (5.07) około godziny 13.00 dyżurny policji w Wysokiem Mazowieckiem został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu drogi relacji Kowalewszczyzna – Waniewo z drogą Jeńki - Pszczółczyn. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 84-letni kierowca fiata, jadąc od strony miejscowości Waniewo w kierunku Kowalewszczyzny, wjeżdżając na skrzyżowanie najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 25-letniemu kierowcy mercedesa poruszającemu się od miejscowości Jeńki.

W wyniku zderzenia pojazdów poważnie ranny został 84-letni kierowca "malucha" i podróżująca z nim 82-letnia żona. Oboje z licznymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Tam, pomimo wysiłków lekarzy, zmarli. Kierujący mercedesem był trzeźwy. Jak doszło do tego tragicznego wypadku i jakie były dokładne jego okoliczności ustalają teraz wysokomazowieccy policjanci.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1752 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39