Zdrowe i ekologiczne życie. Cykl spotkań na Giełdzie

2023.03.06 12:00
III edycja Eko Akademii na Giełdzie to cykl spotkań ze specjalistami z różnych dziedzin prozdrowotnych i urodowych. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 10 marca z okazji Dnia Kobiet.
Zdrowe i ekologiczne życie. Cykl spotkań na Giełdzie
Fot: Pixabay

Na Eko Akademię składa się kilka spotkań. W ich trakcie będzie można przejść metamorfozę z ekspertkami, zadbać o wzrok i uśmiech, odbędą się także kiermasz wielkanocny, konsultacje z pracownikami NFZ i zbadania piersi. Planowany jest również Dzień Dziecka oraz spotkanie "Bezpieczne wakacje".

Pierwsze wydarzenie "Dzień Kobiet na Giełdzie" odbędzie się 10 marca. W jego ramach 3 kobiety przejdą metamorfozę pod czujnym okiem specjalistów z MaxModaLive, Mary Kay, Klaudii Żamojdy Make Up Artist oraz fryzjera OSiW OHP w Wasilkowie. Tego dnia będzie można skonsultować się z ekspertami z NFZ, przejść bezpłatnie badanie poziomu glukozy, pomiaru ciśnienia. Odbędzie się też trening z Agnieszką Mróz oraz konsultacje z psychodietetyk Anną Kuczkin. Będą dostępne stoiska Organic Life i z rękodziełem.

Kolejne spotkanie planowane jest 17 marca. Odbędzie się ono pod hasłem "Zadbaj o zdrowy uśmiech i wzrok". Na wszystkich chętnych czekać będą stoiska gabinetu stomatologicznego i Geers Dobry Słuch. Metamorfozy przejdą 3 kobiety. Szczegóły.

Zaś 1 kwietnia odbędzie się kiermasz wielkanocny. W jego ramach planowane są m.in.: wspólne gotowanie z Anną Kuczkin, degustacja ciast wielkanocnych i pasztetów oraz wspólne malowanie pisanek przez dzieci. Ponadto swoje stoiska rozstawią: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku i Powiatowa oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.

26 maja Giełda zaprasza na celebrowanie Dnia Matki. Tym razem będzie można zbadać sobie piersi, będzie dostępny również mammobus. Odbędą się wykłady i spotkania ze specjalistami z NFZ. Czytaj więcej: Dzień Matki na Giełdzie.

Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca zaplanowano wiele atrakcji, m.in. działania prozdrowotne, animacje, gry i zabawy, przejażdżki quadem, a także pokaz piłkarskich umiejętności młodych piłkarzy z Akademii Jagiellonii. Dzień Dziecka na Giełdzie.

Natomiast 16 czerwca odbędzie się spotkanie "Bezpieczne Wakacje". W jego trakcie będzie można skonsultować się ze specjalistami NFZ na temat polipragmazji, czyli niewłaściwej terapii wielolekowej, przejść trening z Agnieszką Mróz. Będą dostępne stoiska edukacyjno-informacyjne Powiatowej oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, szkół tanecznych m.in. z ofertami letnich półkolonii. Ponadto będzie można zakupić produkty eko, zdrowe przekąski, mleka roślinne, przyprawy.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

675 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39