Zdrowie pod Kontrolą – Alfa Centrum organizuje darmowe badania

2022.11.24 09:00
Alfa Centrum Białystok zaprasza swoich klientów do udziału w akcji "Zdrowie pod Kontrolą". Zainteresowani będą mogli skorzystać z darmowych badań.
Zdrowie pod Kontrolą – Alfa Centrum organizuje darmowe badania
Fot: pixabay.com

Co roku w listopadzie w Alf Centrum organizowana jest akcja „Zdrowie pod Kontrolą”. Jest to finał Tygodnia Zdrowia, który składa się z kilku projektów.

W sobotę (26.11) wszyscy, którzy odwiedzą Alfa Centrum będą mogli sprawdzić swoje zdrowie.

- 26 listopada po raz kolejny będziemy mogli zawitać do galerii handlowych i pomóc Wam w posiadaniu zdrowia pod kontrolą! Naszym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej – zachęcają organizatorzy akcji.

W tym dniu chętni będą mogli bezpłatnie m.in. m. in. zmierzyć ciśnienie tętnicze i zbadać poziom glukozy we krwi, by zadbać o swoje serce. Przygotowane będą też stoiska, gdzie panie dowiedzą się, jak wykonać samobadanie piersi. Chętni będą mogli również zarejestrować się jako dawcy szpiku. Jedną z atrakcji dla dzieci będzie Szpital Pluszowego Misia.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Handlowym Alfa w godz. 10.00-17.00. Organizatorem jest tMiędzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland – jest to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych, której celem jest zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

638 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39