Zgrzyty 2010. UK Subs i punkrockowa petarda

2010.02.02 00:00
12.edycję Festiwalu muzycznego Zgrzyty zaczyna koncert gwiazd światowego formatu. Legendy brytyjskiej sceny punkrockowej UK SUBS i The Vibrators, reprezentant polskiej sceny punky- reggae Farben Lehre i dwa zespoły wybrane przez internautów zapewnią wieczór pełen wystrzałowych emocji i głośnych petard.

Bang Bang z Legionowa i Kuba Rozpruwacz z Hajnówki zdobyły razem ponad 3500 głosów w internetowym głosowaniu, wygrywając udział w koncercie inauguracyjnym Zgrzyty 2010. Obie kapele wpisują się w klimat imprezy. Bang Bang łączy punkrocka z rock&rollem , a melodyjności i oryginalności dodaje zespołowi kobiecy wokal. A Kuba Rozpruwacz to w kilku słowach: szybki riff, melodyjny wokal i energetyczna perkusja. Ostatnio skład wzbogacił wokalista Londyn 70 oraz sekcja dęta.

To będzie prawdziwe punkrockowe uderzenie, energetyczny kopniak. Organizatorzy podkreślają wielki format mprezy. Głównie za sprawą gwiazd wieczoru. UK Subs wystąpił co prawda już w Białymstoku, lecz ten koncert miał miejsce 12 lat temu. The Vibrators po raz pierwszy zagoszczą w Gwincie. Supportowali Sex Pistols i są żywym przykładem, że punkrock nie umarł. Dla fanów kapel będzie to z pewnością powrót do lat korzeni, dla przedstawicieli młodego pokolenia spotkanie z legendą lat 80-tych angielskiego punkrocka.

Więcej o imprezie:
UK Subs i The Vibrators w Białymstoku
.

MAG

871 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39