"Zima na sportowo". Stadion miejski zaprasza dzieci na dni pełne wyjątkowych atrakcji

2020.01.24 10:51
Od poniedziałku do piątku (27-31.01) na stadionie przy ul. Słonecznej odbywać się będzie wydarzenie pt. "Zima na sportowo". Jest to event skierowany do dzieci, które korzystają właśnie z czasu wolnego od szkoły, czyli są w trakcie ferii.
"Zima na sportowo". Stadion miejski zaprasza dzieci na dni pełne wyjątkowych atrakcji
Fot: Stadion miejski w Białymstoku

Stadion miejski w Białymstoku - wraz z partnerami - zaprasza na 3. edycję akcji "Zima na sportowo". Uczestnicy poprzednich odsłon wydarzenia z pewnością wiedzą, czego podczas wspomnianej imprezy można się spodziewać, aczkolwiek i oni powinni być zaskoczeni, bo szykuje się kilka nowości.

Codziennie - od poniedziałku do piątku - dzieci, które wybiorą się na piłkarską arenę (poziom I - VIP), będą mogły zagrać w tenisa stołowego, piłkarzyki, szachy na wesoło, bilard nożny czy mini darta. Pojawią się też punkty z kolorowankami, a ponadto nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz pokazów pierwszej pomocy. Postawione zostanie także stanowisko z prezentacjami i testowaniem robotów.

W poszczególne dni planowane są również dodatkowe niespodzianki. Wśród nich znajdują się m.in. pokazy taneczne, kursy samoobrony, warsztaty chemiczne z doświadczeniami, wyścigi ślimaków i duże warcaby.

Warto zaznaczyć, że wstęp na wydarzenie "Zima na sportowo" jest całkowicie bezpłatny. Z zabaw i różnego rodzaju atrakcji będzie można korzystać od godz. 10.00 do godz. 14.00.

Patronem medialnym "Zimy na sportowo" jest BiałystokOnline.

Więcej informacji: Zima na sportowo

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1174 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39