Zima pokrzyżowała plany podlaskich III-ligowców. Zagrał tylko ŁKS

2018.03.18 17:33
W 19. kolejce III ligi (gr. I) z powodu złego stanu boisk nie doszło do skutku wiele spotkań. Nie odbyły się m.in. pojedynki Tura Bielsk Podlaski i Olimpii Zambrów. Na murawie zameldowali się za to zawodnicy łomżyńskiego ŁKS-u.
Zima pokrzyżowała plany podlaskich III-ligowców. Zagrał tylko ŁKS
Fot: pixabay.com

Przeciągający się w czasie chłód sprawia, że zdecydowana większość piłkarskich placów w Polsce nie nadaje się do gry. Znaczna część spotkań na różnych szczeblach rozgrywkowych została więc przełożona. Podobnie było w III lidze, gdzie odwołano rywalizację GKS-u Wikielec z Turem Bielsk Podlaski i Lechii Tomaszów Mazowiecki z Olimpią Zambrów.

Jednym z niewielu meczów, który udało się w sobotę (17.03) rozegrać, był ten na stadionie w Łomży. Miejscowy ŁKS ugościł na własnym terenie ekipę Huraganu Morąg, choć słowo ugościł nie jest raczej w tym przypadku odpowiednie. Gospodarze nie pozwolili bowiem rywalom na zdobycz jakichkolwiek punktów i mimo tego, że do przerwy przegrywali 0:1 po bramce Joao Criciuma, to ostatecznie wygrali spotkanie 2:1. Na listę strzelców po zmianie stron wpisali się Tomasz Szawara (gol samobójczy) oraz Damian Gałązka.

ŁKS dzięki pokonaniu Huraganu powiększył swą przewagę nad strefą spadkową do sześciu oczek.

ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 2:1 (0:1)
Bramki: Tomasz Szawara 73sam., Damian Gałązka 83 - Joao Criciuma 37

Aktualna tabela rozgrywek: Ściąga kibica. III liga - 19. kolejka

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1437 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39