Zjazd absolwentów Ekonomii i Zarządzania UwB i Filii UW

2011.03.30 00:00
Mówi się, że lata studiów to najlepszy czas w życiu. By choć na jeden wieczór wrócić do wspomnień młodości, organizowane są spotkania absolwentów. Jeśli więc studiowałeś na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku lub na Filii Uniwersytetu Warszawskiego w naszym mieście, jesteś poszukiwany!
 Zjazd absolwentów Ekonomii i Zarządzania UwB i Filii UW
Fot: sxc.hu

Jako pierwszy odbędzie się Zjazd Absolwentów Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Został zaplanowany na 1 lipca. Zgłoszenia, pytania należy przesyłać do 3 czerwca na adres: absolwenciweiz@uwb.edu.pl Szczegółowe informacje na stronie: http://www.weiz.uwb.edu.pl

Natomiast w związku z 40-leciem ukończenia studiów przez pierwszych absolwentów Filii UW w Białymstoku narodził się pomysł, aby zorganizować drugi zjazd osób, które rozpoczynały studia w latach 1968-1970. Pierwsze spotkanie absolwentów odbyło się z okazji X-lecia powstania Filii UW w 1979 roku. Komitet Organizacyjny zaprasza do odwiedzenia macierzystej uczelni i powspominania studenckich lat w dniach 9-10 września. Honorowy patronat nad imprezą objął prof. Jerzy Nikitorowicz, rektor Uniwersytetu w Białymstoku.

Zgłoszenie należy wysłać do 31 maja. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy są dostępne tutaj.

MAG

1191 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39