POLECAMY
Policjanci z Łomży zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież samochodu. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a mundurowi odnaleźli skradzione auto. Teraz sprawą zajmie się sąd.
Łomżyńscy policjanci zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież volkswagena z jednej z podłomżyńskich miejscowości. Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku. Wtedy to sprawca, wykorzystując pozostawione w passacie klucze, odjechał wartym blisko 15 tys. zł samochodem w nieznanym kierunku. Mundurowi zatrzymali 45-latka, dodatkowo odnaleźli skradziony pojazd na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 11:00
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji