POLECAMY
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku poinformował o śmierci dr. hab. n. med. Wiesława Zarzyckiego. Przez wiele lat był związany z Kliniką Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych.
Z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku napłynęła wiadomość o śmierci dr. hab. n. med. Wiesława Zarzyckiego. Przez wiele lat był on związany zawodowo z Kliniką Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych. Dr Zarzycki ukończył studia medyczne w Akademii Medycznej w Białymstoku w 1974 roku. Następnie kontynuował swoją drogę zawodową i naukową, pozostając związanym z białostockim środowiskiem akademickim. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano 3 czerwca. O godz. 12.00 odbędzie się wystawienie w Kaplicy Pogrzebowej Górnej przy kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Słonecznikowej 8, o godz. 14.00 zostanie odprawiona msza święta, a następnie pochowanie prochów zmarłego na Cmentarzu Farnym przy ul. Raginisa.
JK
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.07 13:00
Aktualności 2026.06.06 10:00
Biznes 2026.06.05 19:52
Kryminalne 2026.06.05 18:00
Turystyka 2026.06.05 17:10
Aktualności 2026.06.05 16:00
Nauka 2026.06.05 16:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji