Zmiana terminu koncertu muzyki filmowej w Operze

2022.02.09 10:50
W piątek (11.02) miał się odbyć koncert muzyki filmowej. Jednak z uwagi na potwierdzony przypadek zachorowania na COVID-19 wśród artystów OiFP został on przeniesiony na inny termin.
Zmiana terminu koncertu muzyki filmowej w Operze
Fot: Materiały prasowe

Koncert muzyki filmowej zaplanowany był na piątek (11.02) na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Niestety, organizatorzy są zmuszeni przenieść to wydarzenie w związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 wśród artystów OiFP.

"Melomanów przepraszamy i serdecznie zapraszamy na to wydarzenie w nowym terminie" - dowiadujemy się z komunikatu Opery.

Koncert odbędzie się w niedzielę (20.02), o godz. 18:00 na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, przy ul. Odeskiej 1. Zakupione bilety zachowują ważność.

Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć zjawiskowe głosy Edyty Krzemień i Marty Burdynowicz w największych przebojach muzyki filmowej. Dla miłośników srebrnego ekranu będzie to wspaniała muzyczną podróż. Usłyszymy utwory z największych kinowych hitów w najlepszym wykonaniu. Orkiestrę Opery i Filharmonii Podlaskiej poprowadzi Maciej Sztor.

REPERTUAR OPERY I FILHARMONII PODLASKIEJ

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1500 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39