Zmiany w funkcjonowaniu obiektów. Jedna pływalnia rozpoczyna wakacje, druga je kończy

2018.07.31 15:36
Wakacje to czas, gdy na białostockich basenach prowadzone są remonty i różnego rodzaju prace modernizacyjne. Z tego powodu Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej zostanie niebawem zamknięta.
Zmiany w funkcjonowaniu obiektów. Jedna pływalnia rozpoczyna wakacje, druga je kończy
Fot: BOSiR

W środę (1.08) pływalnia BOSiR-u mieszcząca się przy ul. Włókienniczej rozpocznie miesięczną przerwę w funkcjonowaniu. W tym czasie na terenie obiektu planowany jest remont schodów zewnętrznych i szatni B na brodziku. Dodatkowo w saunie suchej ma być wymieniona stolarka, a ponadto odnowiona zostanie konstrukcja zjeżdżalni wodnej. Wykonane zostaną też prace konserwacyjne i naprawcze instalacji uzdatniania wody basenowej oraz innych urządzeń znajdujących się na pływalni, które można wykonać jedynie przy wyłączonym z eksploatacji obiekcie.

Na szczęście - również w środę - wakacyjna przerwa zakończy się na Pływalni Rodzinnej. Wszyscy ci, którzy będą chcieli spędzić wolny czas w wodzie, dostaną zatem możliwość udania się na ul. Stromą. Tam, oprócz pływania rekreacyjnego, organizowane będą zajęcia z aqua aerobiku oraz grupowe i indywidualne lekcje z nauki i doskonalenia pływania.

Niespełna rok temu Pływalnia Rodzinna przeszła gruntowny remont. Po modernizacji obiekt jest większy i bardziej kolorowy. To już nie tylko basen pływacki, ale też komfortowe SPA i wodny plac zabaw dla najmłodszych. Jest tam m.in. duży basen z sześcioma torami, jacuzzi, czy mniejszy basenik wyposażony w ławki rurowe i leżanki z masażerami. Przy ul. Stromej 1a znajduje się też jedyny w regionie basen z ruchomym dnem. W trakcie ubiegłorocznego remontu obiekt wyposażono również w nowe zjeżdżalnie.

Wszystkie trzy pływalnie BOSiR-u, w tym ta przy ul. Mazowieckiej, mają być czynne (jednocześnie) od 1 września.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1766 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39