Znowu zrobi się bluesowo w Famie. Wystąpi Daryl Strodes

2023.01.31 07:55
Daryl Strodes to uznany w świecie artysta, wykonujący muzykę blues, r&b, funk i jazz. Pojawi się w Białymstoku. Zagra koncert w cyklu Blues Fama w piątek (10.02).
Znowu zrobi się bluesowo w Famie. Wystąpi Daryl Strodes
Fot: Materiały prasowe

Amerykańskiemu muzykowi będą towarzyszyć polscy wykonawcy: Łukasz Gorczyca (bas), Tomek Dominik (perkusja) i Bogdan Topolski (gitara).

Daryl Strodes na co dzień mieszka i tworzy w Los Angeles. Jest wokalistą i gitarzystą. W swoich muzycznych poszukiwaniach sięga po takie gatunki muzyki jak: blues, r&b, funk i jazz. Przez ostatnie dwie dekady Strodes koncertował nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz odwiedził także Europę i Azję Południowo-Wschodnią.

Dzięki swoim trasom koncertowym Daryl zdobył sobie wielu fanów. Gdy nie koncertuje, występuje w słynnej Lighthouse Cafe w USA.

Strodes jest doceniany także przez znawców muzyki. Był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a jego utwory trafiały na liczne listy przebojów.

Podczas białostockiego koncertu będzie można usłyszeć utwory z ostatniej EP-ki artysty, jego starsze utwory funkowo-soulowe w nowej odsłonie oraz klasyki bluesa, rocka i r&b.

Koncert odbędzie się w piątek (10.02), o godz. 19:00 w Klubie Fama. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) są do kupienia w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na stronie Białostockiego Ośrodka Kultury.

Portal BiałystokOnline.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1011 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39