Zobacz, ile kosztują wielkanocne zakupy w Lewiatanie

2017.04.06 07:59
Dotychczas opublikowaliśmy zestawienie cen ze sklepu Arhelan. Dziś sprawdzamy, ile za wielkanocne zakupy zapłacimy w Lewiatanie.
Zobacz, ile kosztują wielkanocne zakupy w Lewiatanie
Fot: Dorota Mariańska

Wielkanoc zbliża się szybkimi krokami, dlatego też do końca tygodnia będziemy sprawdzać, ile wyniosą nas zakupy najpopularniejszych produktów w danych sklepach. Dziś pod lupę wzięliśmy Lewiatan.

Za markowe produkty w Lewiatanie zapłacimy 78,56 zł. Wydamy prawie 3,70 zł mniej, wybierając najtańsze artykuły. Wódkę Żubrówkę kupimy w tym sklepie za 21,99 zł, cukier – 3,99 zł, a pomarańcze za 4,99 zł.

W Lewiatanie, w porównaniu z Arhelanem, zapłacimy więcej m.in. za mąkę, jajka, olej i majonez, za to tu tańsze są: pomarańcze, pomidory czy sok pomarańczowy. Biorąc pod uwagę np. kilogram pomidorów, różnica wynosi dokładnie 1,76 zł na korzyść Lewiatana. Natomiast Arhelan proponuje bardzo dobrą cenę za markowy majonez i deklasuje Lewiatana różnicą 3 zł za ten sam produkt.

W przypadku ceny całego "markowego" koszyka, gdy w sklepie nie występuje produkt powszechnie znanej firmy, zostaje dodany najtańszy odpowiednik z pierwszej kolumny.

Ceny obowiązywały w dniu 5.04.2017 r. w sklepie sklepie Lewiatan przy ul. Lipowej 16.

16.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1274 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39