Zwrócił uwagę nastolatkom i został pobity. 50-latek trafił do szpitala

2014.04.18 00:00
Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia 50-letniego mężczyzny. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu.
Zwrócił uwagę nastolatkom i został pobity. 50-latek trafił do szpitala
Fot: Archiwum

W piątek (18.04) tuż przed 2 nad ranem dyżurny białostockiej policji otrzymał informacje o pobiciu mężczyzny na os. Wysoki Stoczek. Przybyli na miejsce zdarzenia mundurowi ustalili, że 50-latek wyglądając z okna swego mieszkania zwrócił uwagę młodym mężczyznom, którzy wyciągali kontenery na śmieci. Młodzieńcy szybko znaleźli się pod drzwiami mieszkania pokrzywdzonego i zaczęli je demolować. Gdy mężczyzna otworzył napastnicy wyciągnęli go z domu i dotkliwie pobili, a następnie uciekli. Stan pobitego był na tyle poważny, że został odwieziony do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa. Na podstawie podanego rysopisu policjanci rozpoczęli poszukiwania agresywnych młodych ludzi.

Mundurowi szybko zatrzymali napastników. Okazali się nimi 17 i 18-letni mieszkańcy tego osiedla, byli nietrzeźwi. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że w organizmach nastolatków znajduje się blisko promil alkoholu. Krewcy białostoczanie trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1583 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39