Życiowe historie w formie muzyki. Na białostockiej scenie wystąpią Faceci

2024.01.15 14:09
Już niebawem na scenie Nie Teatru wystąpią Faceci, czyli Darko Boratyn i Rafał Bryndal. To duet, który w ramach wydarzenia zaprezentuje na scenie oryginalne utwory o historiach z życiowych doświadczeń.
Życiowe historie w formie muzyki. Na białostockiej scenie wystąpią Faceci
Fot: Materiały organizatora

Koncert Faceci - Bryndal/Boratyn obędzie się w piątek (19 stycznia) w Nie Teatrze.

Faceci - Bryndal/Boratyn

Darko Boratyn i Rafał Bryndal to artyści obdarzeni dojrzałym doświadczeniem, którzy potrafią w swojej twórczości wydobyć melancholię i prawdziwość, której trudno szukać w dzisiejszym świecie pełnym technologicznych nowinek. To dwóch facetów po przejściach, którzy nie unikają trudnych tematów. Ich piosenki to opowieści o zmarnowanych szansach, fatalnych związkach i kobietach wartych każdego grzechu. Warto zaznaczyć, że w tych historiach nie ma mentorstwa czy przemądrzałych pouczeń. To szczerze opowiedziane historie o życiu, które zawsze dotykają tego samego - naszych uczuć i codziennych doświadczeń.

Bryndal i Boratyn są jak dwaj kumple, którzy mimo dojrzałego wieku wciąż poszukują kawałka szczęścia w nocnych eskapadach po mieście. Ich dusze są wytatuowane przemyśleniami o wartościach życia i potrzebie nieustannego poszukiwania czegoś wyjątkowego. Dlatego spotkali się, by stworzyć kilka piosenek, traktując to jako formę psychoterapii. Teraz chcą podzielić się tą mocą z publicznością.

Więcej informacji: Koncert Faceci - Bryndal/Boratyn

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1398 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39