POLECAMY
14-letni rowerzysta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechał wprost pod nadjeżdżający autobus. Nastolatek z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
W niedzielę (21.03) dyżurny siemiatyckiej policji został poinformowany o potrąceniu rowerzysty na ul. Żwirki i Wigury. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 14-latek wyjeżdżając z ul. Gilewskiego, najprawdopodobniej wjechał skosem na ul. Kościuszki, nie ustępując pierwszeństwa autobusowi. W wyniku zderzenia chłopiec z obrażeniami miednicy i nogi został przetransportowany śmigłowcem do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Teraz siemiatyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji