POLECAMY
Białostoccy policjanci ujawnili przy 22-letnim kierowcy środki odurzające. Były schowane w "pomysłowych" miejscach - pudełku po zapałkach oraz skarpecie.
Policjanci z oddziału prewencji białostockiej komendy we wtorek (19.09) po godz. 2.00 na ul. Waszyngtona zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę lexusa. Przy 22-latku ujawnili susz roślinny koloru zielonego schowany w pudełku po zapałkach. Oprócz tego, w skarpecie mężczyzny znaleźli torebkę foliową z białym proszkiem. Badanie przy użyciu narkotestera wykazało, że są to marihuana i amfetamina. Dodatkowo mieszkaniec gm. Wasilków przyznał się do tego, że zażywał narkotyki przed jazdą. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie, a jego dalszym losem zajmie się sąd.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Nauka 10:29
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Zdrowie 09:00
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji