POLECAMY
Niebezpieczne wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej to wykroczenie ujawnione w piątek rano przez białostockich policjantów. 24-latka została ukarana.
W piątek (2.06) w godzinach porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podczas patrolowania drogi krajowej nr 8 w miejscowości Wysokie w pow. sokólskim zauważyli samochód marki Skoda, którego kierowca wyprzedzał inny samochód osobowy na podwójnej linii ciągłej. Zatrzymali więc auto do kontroli. Okazało się, że za jego kierownicą siedzi 24-letnia białostoczanka. Za popełnione wykroczenie kobietę ukarano mandatem w wysokości 200 zł, otrzymała ona także 5 punktów karnych.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji