3 Trio Hotel kat.***

ul. Hurtowa 3
15-399 Białystok

tel. 85 745 40 50, 539 327 215
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 190699

FACEBOOK | INSTAGRAM

Hotel 3 Trio to komfortowy hotel, doskonale zlokalizowany, zaledwie 5 minut od centrum, w cichej  i spokojnej dzielnicy Białegostoku. Polecamy szczególnie w podróżach służbowych, gwarantując wygodę, wyśmienitą kuchnię oraz prosty i szybki dojazd z pominięciem zatłoczonego centrum. Zaletą Hotelu jest duży, bezpłatny parking na 85 miejsc oraz ogród letni z bujną roślinnością.

Noclegi: Oferujemy Państwu 115 miejsc w 70 pokojach 1 i 2-osobowych typu Comfort, Superior oraz Executive. Dysponujemy hotelową restauracją, klimatyzowanym holem z antresolą i wygodne lobby z całodobowym barem oraz szybkim Wi-fi dostępnym w całym obiekcie.
Naszą chlubą są niespotykanie wygodne łóżka, wykonane specjalnie dla Hotelu 3 Trio, które gwarantują 100% snu. Dodatkowo udostępniamy dwa rodzaje poduszek z wypełnieniem naturalnym i syntetycznym. Wykorzystujemy również innowacyjną technologię ozonowania pościeli, gwarantując uczucie wyjątkowej świeżości i komfortu snu.

Restauracja i catering: Kuchnia to nasza pasja, a Restauracja jest dumą naszego hotelu. Od 1993 nieprzerwanie dbamy o wyjątkowe doznania kulinarne naszych Gości.
Zapraszamy do Restauracji na pyszne dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Bazujemy na tradycyjnych, rodzinnych przepisach oraz regionalnych produktach. Każda pora roku na Podlasiu wnosi do menu nowe smaki, które w połączeniu z doskonałym winem tworzą absolutną harmonię.

Konferencje i szkolenia: Nasze centrum konferencyjno-szkoleniowe to osiem klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych.
Udostępniamy 800 m2 powierzchni konferencyjnej, która może przyjąć do 700 osób. Zaletą wszystkich naszych sal konferencyjnych jest ich naturalne oświetlenie z możliwością pełnego zaciemnienia.
Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt niezbędny do efektywnego przeprowadzenia prezentacji czy konferencji - projektory, system nagłośnienia, mikrofony, monitory i flipcharty. Na życzenie organizatorów zadbać możemy o dodatkowe wyposażenie w zależności od potrzeb danej konferencji. W obiekcie dostępne jest szybkie łącze WiFi.

Przyjęcia: Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji tak ważnych wydarzeń  jak: chrzciny, komunie, wesela, bankiety, cateringi do lokalnych firm, wigilie firmowe, imprezy dla firm i grup zorganizowanych.

Zapraszamy do kontaktu!

3 Trio Hotel kat.***
3 Trio Hotel kat.***
3 Trio Hotel kat.***
3 Trio Hotel kat.***
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1306 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39