Jak rozwijać biznes z funduszami unijnymi? PARP organizuje spotkania dla przedsiębiorców

2023.03.22 17:37
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań regionalnych "Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców". Spotkania odbędą się w każdym z 16 województw.
Jak rozwijać biznes z funduszami unijnymi? PARP organizuje spotkania dla przedsiębiorców
Fot: Pixabay

Od marca do listopada 2023 r. PARP organizuje bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędą się w 16 miastach Polski. Uczestnicy dowiedzą się, jak mogą skutecznie przy wsparciu Funduszy Europejskich rozwinąć swoją firmę. Doświadczeni praktycy opowiedzą o nowych programach realizowanych przez PARP, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027.

– Środki z Unii Europejskiej przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy chcą wdrażać innowacyjne rozwiązania w swoich firmach. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stawia przedsiębiorców zawsze na pierwszym miejscu. I dlatego chcemy zaprosić Państwa na spotkania realizowane w każdym z szesnastu regionów Polski. Tych, którzy nie będą mogli być na spotkaniach stacjonarnych, zapraszamy do śledzenia transmisji online. Eksperci PARP na tych wydarzeniach będą mogli przekazać informacje jak aplikować, jak realizować i jak pozyskiwać środki z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – podkreśla prezes PARP Dariusz Budrowski.

Zgodnie z zapowiedzią prezesa PARP spotkania odbędą się w formie zarówno stacjonarnej, jak i transmisji online. Na spotkania stacjonarne obowiązuje rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona. Na miejscu każdego spotkania będą dostępni eksperci PARP.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbędzie się 24 marca w Białymstoku. Rozpocznie się o godz. 11.30 w Hotelu 3 TRIO przy ul. Hurtowej 3. W spotkaniu wezmą udział m.in. prezes PARP Dariusz Budrowski oraz marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.

Podczas spotkania przybliżone zostaną projekty realizowane w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027, takie jak ścieżka SMART czy Laboratorium Innowatora. Przedsiębiorcy dowiedzą się także o Funduszach Europejskich dla startupów oraz o wsparciu na badania i innowacje w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1385 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39