Białystok Online

Sport

30. Rajd Podlaski

2011.05.26 00:00
30. Rajd Podlaski
Fot: materiały organizatora

W sobotę, 28 maja wystartuje 30. Rajd Podlaski. Udział w nim zapowiedzieli zawodnicy z mistrzostw Polski - Kamil Butruk i Zbigniew Staniszewski. Spodziewana jest również liczna reprezentacja lubianej grupy RWD, czyli aut tylno napędowych.

Zawodnicy wystartują na Trakcie Choroskim przy kościele farnym. Start będzie połączony z prezentacją aut rajdowych. W niedzielę zawodnicy zmierzą się z sześcioma szutrowymi odcinkami specjalnymi o łącznej długości ponad 36 km. Imprezę zakończy ceremonia mety również na Trakcie Choroskim.

Rajd Podlaski będzie jednocześnie II Rundą Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Podlaski. Objęliśmy ją patronatem medialnym.

Szczegóły:
30. Rajd Podlaski

andy

andy

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas