POLECAMY
Młody mężczyzna wypłynął na ryby ze szwagrem i wpadł do Narwi na terenie miejscowości Siemień Nadrzeczny. Nurkowie wyłowili jego ciało.
W niedzielę (18.06) po południu doszło do tragicznego zderzenia na terenie miejscowości Siemień Nadrzeczny (pow. łomżyński). O godz. 16.20 strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do wody podczas połowu ryb, na który wypłynął ze swoim szwagrem. Podczas trwającej ponad 2 godziny akcji nurkowie, zarówno z Państwowej Straży Pożarnej, jak i Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego Biebrza, przeszukiwali Narew w miejscu wskazanym przez świadków zdarzenia, z czasem rozszerzając teren. Wkrótce wyłowili ciało 32-letniego mieszkańca Łomży. Po wydobyciu go na brzeg, lekarz stwierdził zgon. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia łomżyńska prokuratura.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.23 16:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.23 14:00
Aktualności 2026.06.23 13:50
Aktualności 2026.06.23 13:27
Biznes 2026.06.23 13:00
Nauka 2026.06.23 12:36
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji