POLECAMY
Siemiatyccy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca województwa warmińsko–mazurskiego, który w posesji w gminie Perlejewo uprawiał ponad 100 drzewek konopi indyjskich.
W poniedziałek (22.07) rano policjanci z Siemiatycz zapukali do jednego z domów w gminie Perlejewo. Z ustaleń mundurowych wynikało, że zamieszkujący tam mężczyzna z województwa warmińsko-mazurskiego może uprawiać konopie indyjskie. Ustalenia policjantów potwierdziły się. Na miejscu okazało się, że w przydomowej szklarni, razem z warzywami rosną krzaki marihuany. Mundurowi ujawnili i zabezpieczyli tam 106 krzaków konopi indyjskich. Dodatkowo w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych funkcjonariusze znaleźli aparaturę służącą do wyrobu nielegalnego alkoholu. 33-letni właściciel nielegalnych znalezisk został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 17:00
Aktualności 14:30
Turystyka 14:00
Biznes 13:42
Zdrowie 13:39
Sport 13:30
Kryminalne 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji