"Ach! Podlasie, Podlasie". Wystawa zdjęć Marka Waśkiela

2016.12.07 11:18
W Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej będzie można oglądać wystawę pt. "Ach! Podlasie, Podlasie" autorstwa Marka Waśkiela.
"Ach! Podlasie, Podlasie". Wystawa zdjęć Marka Waśkiela
Fot: Marek Waśkiel Fotografia FB/fot.Artur Sokołowski

Marek Waśkiel to fotografik, dziennikarz i podróżnik. Od lat fascynuje się mieszkańcami Polski Wschodniej i jej naturalnym krajobrazem. Interesuje go Suwalszczyzna, Podlasie, Roztocze i Bieszczady. Współpracował z magazynami "National Geographic", "Podróże", "Maxim", "Focus", "Dom i Świat" oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Waśkiel jest popularyzatorem wiedzy o fotografii. Prowadzi warsztaty i kursy, jest autorem kilku albumów fotograficznych i przewodników turystycznych.

Jego wystawę "Ach! Podlasie, Podlasie" można zwiedzać w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (Białystok, ul. Kościelna 1A) od 8 grudnia do 8 stycznia 2017 r.

Wystawa prezentuje 50 zdjęć przedstawiających urokliwe, pełne magii fotografie ukazujące urzekające krajobrazy Podlasia. Autor przez zawarte w albumie obrazy opowiada o tym, co go fascynuje zarówno w fotografii, jak i na Podlasiu.

Wernisaż wystawy już w czwartek o godz. 19.00.

Sprawdź szczegóły: Wystawa „Ach! Podlasie, Podlasie”

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1884 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39