Afromental na finale WOŚP. Orkiestra zagra 9 stycznia

2010.12.13 00:00
Duży koncert na Rynku Kościuszki, podczas którego zagrają m.in., Afromental, Blenders, Buldog i białostocka DeMorela, pół tysiąca kolorowo ubranych wolontariuszy, specjalny pociąg do Walił, niesamowite aukcje. 9 stycznia odbędzie się XIX już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Afromental na finale WOŚP. Orkiestra zagra 9 stycznia
Fot: materiały organizatora
Białostocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tym razem wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Oczywiście pomoc potrzebującym będzie można połączyć z dobrą zabawą. Atrakcji w Białymstoku i regionie nie zabraknie.

Koncert na Rynku Kościuszki
Koncert na Rynku rozpocznie się koło południa i potrwa do północy. Zagrają m.in. Buldog, Afromental, Blenders, Marcin Siegieńczuk z zespołem, Sandaless, Complane, DeMorela.
Ale impreza w centrum miasta to nie tylko koncerty. Towarzyszyć jej będą: wielka defilada ul. Lipową, pokazy samochodów terenowych, prezentacja pojazdu Mercedes Unimog Polskich Linii Kolejowych, prezentacje pojazdów Monster Truck, pokaz rzeźb lodowych, mecz hokeja.

Pociągiem do Walił z wylicytowanym biletem
Około godziny 10.30 z białostockiego dworca PKP odjedzie specjalny orkiestrowy pociąg do Walił. Pojadą nim ci, którzy wylicytują bilety. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wyposażenie szpitalnych oddziałów dziecięcych.
Przejazd cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród miłośników kolei i mieszkańców położonych na trasie miejscowości. Kurs po zapomnianej trasie kolejowej to także szansa na większą niż zazwyczaj imprezę WOŚP w Sokolu, Żedni oraz Waliłach (a nawet na dworcu Fabrycznym w Białymstoku). We wszystkich tych miejscach głośno i muzycznie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Aukcje i Rajd WOŚP
Jak co roku serwis Allegro.pl uruchamia specjalne aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje pod hasłem "kup lub sprzedaj cokolwiek" będą trwały pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl.
W najbliższych dniach ruszają także aukcje białostockiego sztabu. Pierwsze propozycje to: voucher uprawniający do jednogodzinnego indywidualnego treningu autem uczestnika na zamkniętym placu w Białymstoku oraz start w organizowanym przez Automobilklub Podlaski Rajdzie WOŚP u boku kilkukrotnego mistrza okręgu Marcina Radeckiego. Podobnie jak w zeszłym roku, zaplanowano też imprezę w galerii Alfa. Finał klubowy w Rejsie rozkręcać będzie Jan Wyspiański.

andy

988 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39