Akcja "Nowy Rok z Książnicą Podlaską". Będą konkursy z nagrodami

2020.12.30 11:10
Na dobre rozpoczęcie nowego roku, Książnica Podlaska przygotowała kilka konkursów. Do zdobycia są książki oraz upominki.
Akcja "Nowy Rok z Książnicą Podlaską". Będą konkursy z nagrodami
Fot: pixabay.com

4 stycznia ruszy kolejna edycja akcji "Nowy Rok z Książnicą Podlaską". Na czytelników – zarówno nowych, jak i tych, którzy już korzystają z zasobów biblioteki – czekają konkursy i upominki.

- Rok 2021, podobnie jak poprzednie lata, rozpoczniemy akcją "Nowy Rok z Książnicą Podlaską". Pragniemy w ten sposób docenić naszych stałych użytkowników, ale też zachęcić nowe osoby, by dołączyły do tego grona – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej w Białymstoku. – Naszym głównym celem jest promocja czytelnictwa, stąd decyzja o kontynuowaniu akcji tak dobrze przyjętej w ubiegłych latach przez naszych czytelników - dodaje.

Na 30 pierwszych, nowych czytelników, którzy zarejestrują się w Wypożyczalni Głównej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A, czekają wyprawki czytelnicze. Wraz z kartą biblioteczną otrzymają oni upominki, m.in. torby płócienne, gadżety oraz publikacje wydane przez Książnicę Podlaską.

I to jeszcze nie wszystko, bo zaplanowano także konkursy: Czytelnik Dnia, Czytelnik Tygodnia, Czytelnik Miesiąca.

W przypadku Czytelnika Dnia konkurs zakłada nagrodzenie czytelnika, który jako co 100 osoba wypożyczy książkę w danym dniu. Konkurs ma charakter statystyczny, a nagrodą jest drobny upominek. Natomiast jeżeli chodzi o Czytelnika Tygodnia, to tu w każdy poniedziałek, w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A), wywieszony zostanie plakat z przygotowanym pytaniem, dotyczącym tej instytucji. Odpowiedzi należy przesłać mailowo na adres: dzialpromocji@ksiaznicapodlaska.pl w tytule wpisując temat: Nowy Rok z Książnicą Podlaską. Wyłoniony zwycięzca otrzyma książkę i pakiet gadżetów. Z kolei Czytelnikiem Miesiąca zostanie osoba, która wypożyczy najwięcej książek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej. Zwycięzca otrzyma książkę i zestaw gadżetów.

Akcja potrwa do 30 stycznia. Organizowana jest po raz czwarty.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

975 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39