Akcja profilaktyczna dla panów, czyli Dzień Ojca w BCO

2023.06.22 08:16
Panowie będą mieli okazję dowiedzieć się wielu informacji o diagnostyce czy profilaktyce nowotworów. Akcja profilaktyczna odbędzie się w godz. 12.00-15.00.
Akcja profilaktyczna dla panów, czyli Dzień Ojca w BCO
Fot: Malwina Witkowska

Białostockie Centrum Onkologii zaprasza wszystkich mężczyzn do wzięcia udziału w specjalnej akcji profilaktycznej z okazji zbliżającego się Dnia Ojca (23 czerwca).

Wydarzenie obejmuje szereg atrakcji, w tym konsultacje ze specjalistami z Białostockiego Centrum Onkologii. To doskonała okazja, aby skonsultować się z ekspertami w zakresie profilaktyki i diagnostyki nowotworów, a także otrzymać cenne informacje na temat zdrowego stylu życia. Specjaliści udzielą porad i odpowiedzą na pytania związane z zapobieganiem chorobom nowotworowym, a także przedstawią istotne zasady dbania o zdrowie.

Gościem spcecjalnym wydarzenia będzie Kamila Pałka, znana jako MotoFretka. Kamila jest białostoczanką, która nie tylko trenuje drift, ale również na co dzień pracuje na bloku operacyjnym BCO. Jest niezwykłą osobą, która połączyła swoją pasję motoryzacyjną z pracą w służbie zdrowia. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać ją osobiście, porozmawiać z nią i zrobić pamiątkowe zdjęcie przy jej sportowym samochodzie.

Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu przed budynkiem Białostockiego Centrum Onkologii (od strony ul. Warszawskiej) w piątek (23.06) w godzinach 12.00-15.00. Będzie to nie tylko okazja do zdobycia cennych informacji na temat profilaktyki nowotworowej, ale także do spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze i nawiązania nowych znajomości.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1159 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39