POLECAMY
W jeziorze topił się mężczyzna. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować. Na miejscu są policjanci i prokurator.
Około godz. 11:50 policja otrzymała zgłoszenie o człowieku, który tonie w jeziorze Szelment Wielki (powiat suwalski). - Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Zastali tam załogę karetki pogotowia. Trwała reanimacja mężczyzny wyciągniętego z wody - mówi komisarz Eliza Sawko. Osobą, która topiła się w wodzie był 47-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu. Obecnie pracuje tam policja pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji