POLECAMY
Znaleziono 37012 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2015.03.10 00:00
Do 20 marca mieszkańców Białegostoku i gmin wchodzących w skład Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego będą odwiedzać ankieterzy zbierający informacje o emisji gazów cieplarnianych.
Powstała kolejna uchwała ws. białostockiej karty seniora. Ta wcześniej zaproponowana zawęża niektóre możliwości, a oczekiwania są znacznie większe - tak niektórzy radni tłumaczyli zasadność stworzenia nowego projektu.
Województwo przekazało 9 samorządom księgozbiory z likwidowanych bibliotek pedagogicznych, które znajdowały się w naszym regionie.
1 kwietnia na ulicach Białegostoku ponownie pojawią się rowery miejskie. Jedną z nowości tego sezonu będzie metoda płatności MasterPass. Doładowując za jej pomocą swoje konto, można otrzymać bonus w wysokości 20 zł.
Przed Sądem Okręgowym w Białymstoku zakończył się proces dwóch mężczyzn. Dariusz P. i Paweł M. usłyszeli wyroki.
Niemal 400 osób zgłosiło się do 5. edycji Kursu Wolontariatu organizowanego wspólnie przez Fundację "Pomóż Im" i Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB. Szkolenia już się rozpoczęły.
We wtorek (10.03) będzie słonecznie i ciepło - termometry wskażą średnio 11°C.
Aktualności 2015.03.09 00:00
Mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i groził wysadzeniem całego bloku przy użyciu butli gazowej. Agresywnego 67-latka obezwładnili i wyprowadzili z budynku łomżyńscy policjanci.
Pracownicy wykonujący prace budowlane w Klekotowie odnaleźli skrzynki z amunicją. Prawdopodobnie jest to amunicja karabinowa z czasów II wojny światowej.
Od 10 lat Podlasianie przekazali organizacjom pożytku publicznego ponad 72 mln zł. Niestety tylko część tej kwoty trafiła do naszego regionu. Stąd wspólny apel, by zostawiać 1% podatku lokalnym stowarzyszeniom i fundacjom.
Z okazji zeszłego dnia kobiet garść stereotypów na temat płci – tej społeczno-kulturowej i tej biologicznej.
Już od kilku lat 9 marca wspominany jest w Białymstoku jako rocznica ocalenia miasta. Wtedy to wykoleił się pociąg przewożący chlor. Gdyby nie skuteczne działania służb ratunkowych, ofiary trucizny liczyłoby się w tysiącach.
Temperatura około 9°C, pochmurne niebo i ciśnienie 1006 hPa - taką prognozę na poniedziałek (9.03) podają synoptycy.
Aktualności 2015.03.08 00:00
Aktywiści, animatorzy kultury i osoby zaangażowane w sprawy miasta wyszły z inicjatywą remontu charakterystycznego neonu zdobiącego budynek kwiaciarni naprzeciwko fary.
1000 tulipanów i 1000 piernikowych serc rozdali w niedzielę białostoczankom radni i członkowie PiS w Białymstoku.
8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Najpopularniejszymi podarkami są niezmiennie kwiaty i czekoladki.
Aktualności 2015.03.07 00:00
Sobota (7.03) pochmurna i z deszczem, niedziela (8.03) głównie pogodna i słoneczna. Temperatura od 5°C do 9°C. Wysokie ciśnienie.
Aktualności 2015.03.06 00:00
Klienci PGE Dystrybucja S.A. otrzymują w ostatnim czasie informacje o zmianie konta, na które trzeba przelewać pieniądze. Tak działają oszuści.
Firmy niemal z całej Europy starają się o budowę nowego odcinka drogi krajowej numer 8. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła wnioski o dopuszczenie do przetargu.
Po raz kolejny prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wszedł w skład zarządu Unii Metropolii Polskich.
Sport 21:39
Drogówka 18:00
Praca 16:01
Aktualności 15:30
Zdrowie 15:10
Kultura i Rozrywka 13:30
Kryminalne 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji