POLECAMY
Znaleziono 36829 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.09.26 00:00
Białostocki sąd skazał Andrzeja P., który rozpowszechniał antysemickie ulotki. Mężczyzna stał pod szkołą i rozdawał je uczniom.
Zakończono obecny etap badań archeologicznych przy areszcie śledczym w Białymstoku. Od 8 do 27 września wydobyto tam szczątki 86 osób oraz liczne pojedyncze kości.
Przelotny deszcz, chmury, wilgotne powietrze i lekki wiatr - tak synoptycy opisują najbliższe dni na Podlasiu.
Aktualności 2014.09.25 00:00
Sąd Rejonowy w Lublinie zastosował tymczasowy areszt wobec 26–letniego Dawida Ś. Kibic Jagiellonii Białystok dokonał rozboju na pracowniku ochrony w trakcie zabezpieczania meczu Ekstraklasy.
Pijany motorowerzysta stracił panowanie nad jednośladem i wywrócił się. 41-latek z obrażeniami trafił do szpitala.
Sąd Apelacyjny w Białymstoku oddalił pozew matki, która domagała się od policji 100 tys. zł zadośćuczynienia, bo ta nie dała jej znać o śmierci syna.
Przed białostockim sądem rozpoczął się proces o zabójstwo. Leszek M. miał zabić nożem swojego starszego brata.
Sąd Najwyższy w Warszawie oddalił kasację czterech skazanych mężczyzn za zabójstwo wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego.
We środę, 4 lipca 1928 roku nad Białymstokiem przeszedł huragan, podobnego któremu nie przypominali sobie nawet najstarsi obywatele.
Od czwartku (25.09) obowiązuje zmieniona organizacja ruchu na ul. Gen. Kleeberga. Chodzi o odcinek od wiaduktu kolejowego do ronda przy ul. Produkcyjnej.
Najbliższe dni będą raczej pochmurne, a miejscami także deszczowe. Wygląda na to, że jesień na dobre zadomowiła się na Podlasiu.
Aktualności 2014.09.24 00:00
Dwie inwestycje oddane do użytku, a na trzecią znalazły się pieniądze. To dobre wiadomości z ostatnich dni dla korzystających z podlaskich dróg.
Tragiczna kąpiel w Suwałkach. Wychodząca z wanny nastolatka została porażona prądem.
Do białostockiej policji trafiło 14 nowych radiowozów marki Kia Cee'd combi. Auta będą wykorzystywane w codziennej, trudnej pracy mundurowych.
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Białegostoku, Jan Dobrzyński, rozpoczyna kampanię wyborczą. W centrum miasta otworzył siedzibę swojego sztabu, uruchomił też stronę internetową, która ma być platformą tworzenia jego programu.
21-latek kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa 74-letniemu kierowcy daewoo tico. W wyniku zdarzenia, pasażerka tico z obrażeniami została odwieziona do szpitala.
Pilotażowy program, dzięki któremu skazani za pośrednictwem komunikatora internetowego mogą skontaktować się ze swoją rodziną, na stałe wchodzi do zakładów i aresztów w Polsce.
Białostocki sąd skazał sześciu mieszkańców miasta za napad na Czeczena mieszkającego przy ul. Tuwima w Białymstoku. Wszyscy usłyszeli wyroki w zawieszeniu.
Do białostockiego sądu rejonowego trafił akt oskarżenia przeciwko Adrianowi F. Mężczyzna odpowie za rozbój na swoim koledze.
Jesienna aura dotarła na Podlasie. Choć niebo jest niemal bezchmurne, to temperatura spada.
Sport 2025.12.27 18:37
Sport 2025.12.27 10:39
Aktualności 2025.12.24 11:00
Aktualności 2025.12.23 18:30
Aktualności 2025.12.23 16:30
Turystyka 2025.12.23 15:55
Aktualności 2025.12.23 14:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji