POLECAMY
Znaleziono 36691 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.07.24 00:00
Skinheadzi zajmowali się produkcją narkotyków i czerpaniem korzyści z nierządu. W Białymstoku i okolicach zatrzymano 14 osób działających w zorganizowanej grupie przestępczej.
W najbliższych dniach zmian w pogodzie nie widać, będzie słonecznie i coraz cieplej.
Aktualności 2014.07.23 00:00
Uwaga mieszkańcy ul. Wysockiego. W czwartek (24.07) z kranów nie będzie płynęła woda.
Potwierdzono pierwszy przypadek afrykańskiego pomoru świń, który wystąpił nie u dzików, a w gospodarstwie rolnym. Zarażenie zwierząt stwierdzono w gminie Gródek.
Ksenofobiczne? Rasistowskie? Nie - województwo podlaskie jest otwarte. Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych i urząd marszałkowski chcą promować inicjatywy i osoby, które przeczą takim stereotypom.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu IV Policji w Białymstoku szukają świadków wypadku drogowego.
55-letni wędkarz utonął w stawie. To już kolejna ofiara wody w naszym regionie.
Celnicy udaremnili przemyt 6,5 tys. paczek papierosów. Kontrabandę o wartości ponad 65 tys. zł podlascy celnicy znaleźli w daewoo nubirze na białoruskich numerach rejestracyjnych.
Dzisiaj będzie nas chłodził północno-wschodni wiatr, toteż upały nie będą tak męczące.
Aktualności 2014.07.22 00:00
Zarząd Województwa pod przewodnictwem marszałka Jarosława Dworzańskiego przyznał dofinansowanie na uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Łapach i na zapewnienie do nich dostępu.
Do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego przyjechał skaner PET/MR. To super nowoczesne urządzenie, unikalne na świecie.
Według najnowszych badań Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego obserwuje się spadek liczby ludzi przychodzących na niedzielne msze święte. W 2013 r. na Eucharystię uczęszczało nieco powyżej 39% wiernych w całej Polsce.
Zaginęła 27-letnia kobieta. Poszukują jej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce
Dziś (22 lipca) na białostockich Plantach odbywa się podlaska edycja kampanii "Bajkowy urlop w Polsce". Każdy ma szansę zostać twarzą Podlasia, także turyści odwiedzający nasz region.
Uwaga mieszkańcy osiedla Młodych. Od wtorku do czwartku w wielu budynkach nie będzie ciepłej wody. W tym czasie będzie modernizowana magistrala ciepłownicza.
Kolejny alarm bombowy w Białymstoku. Tym razem urzędnicy nauczeni doświadczeniem nie podjęli ewakuacji.
Ciepło, ciepło, gorąco - tak będzie w najbliższych dniach.
Aktualności 2014.07.21 00:00
Dwa dni debat, tysiąc gości z kraju i z zagranicy, przedstawiciele biznesu, politycy, eksperci. Za dwa miesiące w Białymstoku odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy.
Zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna opiewająca na 1500 zł - taka karę otrzymał Litwin, który na jednej z Podlaskich dróg przekroczył prędkość o 51 km/h.
Do którego szpitala udać się w przypadku nagłego zachorowania? Przedstawiamy harmonogram pracy szpitali na ten tydzień (21.07-27.07).
Sport 10:04
Aktualności 10:00
Zdrowie 10:00
Sport 09:24
Kultura i Rozrywka 08:10
Aktualności 08:00
Nauka 08:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji