POLECAMY
Znaleziono 37100 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.06.17 00:00
Zakończono montaż konstrukcji stalowej białostockiego stadionu miejskiego. We wtorek (17.06) zainstalowano ostatni z setki dźwigarów, przywiezionych na plac budowy.
W wyniku zderzenia motocykla z ciągnikiem nie żyje 17-letni kierujący jednośladem. Jego 16-letni kolega został ciężko ranny.
W całej Polsce trwają dni otwarte w ośrodkach dla uchodźców. W Czerwonym Borze odbędzie się on w środę (18.06).
W Ogrodzie Branickich w Białymstoku są właśnie montowane cztery kolejne rzeźby herm: Syrinx i Pan oraz Pomona i Vertumnus. Ich autorem jest białostoczanin Michał Jackowski – rzeźbiarz i dyplomowany konserwator dzieł sztuki.
W Białymstoku można już składać wnioski o przyznanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny (KDR). To nowe, rządowe narzędzie wspierania rodzin z przynajmniej trojgiem dzieci.
Grajewska prokuratura zarzuciła miejscowemu ordynatorowi oddziału ginekologicznego wyłudzanie pieniędzy z Narodowego Funduszu Zdrowia. Lekarz nadal pełni swoją funkcję.
Prezes gdańskiego sądu okazał się stronniczy. Za karę Ryszard Milewski zostanie przeniesiony do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku.
Dzisiaj ciąg dalszy letniej pogody. Będzie słonecznie, ale nie gorąco.
Aktualności 2014.06.16 00:00
Białostocki sąd okręgowy skazał grupę osób oskarżonych o przemyt cudzoziemców przez polsko-białoruskie przejście graniczne.
Współpraca polskich i angielskich policjantów zaowocowała zatrzymaniem kolejnych osób poszukiwanych do głośnej sprawy zabójstwa Agnieszki z Sokółki. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości, 23 i 24-latek są już w Polsce.
W wyniku zderzenia dwóch osobówek do szpitala trafiła siedząca za kierownicą fiata 20-letnia kobieta.
Do Izby Skarbowej przy ul. Słonimskiej 1 (budynek urzędu miejskiego) oraz Urzędu Kontroli Skarbowej przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego przysłano e-mail z wiadomością o ładunku wybuchowym. Pracownicy i interesanci obu budynków zostali ewakuowani.
Gdzie udać się po pomoc w przypadku nagłego zachorowania? Przedstawiamy plan pracy szpitali na ten tydzień (16.06-22.06).
Pieczurki? A gdzie to w ogóle jest? To jeszcze Białystok? To nieznane miejsce w Białymstoku, które wcale nie chce zostać poznane.
Do białostockiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko ortopedzie z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Lekarz mógł popełnić błąd, w wyniku którego młoda kobieta została sparaliżowana.
Nowy tydzień powita nas umiarkowaną temperaturą. Nie zabraknie chwil ze słońcem.
Aktualności 2014.06.15 00:00
Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku szukają świadków wypadku drogowego.
Pod pretekstem oferowania pracy, wyłudzają dane osobowe, a następnie zakładają konta na nazwiska swoich ofiar i zaciągają pożyczki. Jedna z czytelniczek poinformowała nas, że firma MGcentral, która ogłaszała się m.in. na naszym portalu, w ten sposób oszukała ją i parę innych osób.
Aktualności 2014.06.14 00:00
W niedzielę (15.06) odbędą się obchody jubileuszu 50-lecia kapłaństwa i 35-lecia sakry biskupiej abp. Edwarda Ozorowskiego, metropolity białostockiego.
W niedzielę (15.06) zmienia się rozkład jazdy pociągów. Będzie on obowiązywał do końca sierpnia.
Aktualności 14:00
Sport 13:47
Dom 13:34
Biznes 11:50
Kryminalne 11:00
Nauka 10:30
Kultura i Rozrywka 08:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji