POLECAMY
Znaleziono 36975 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2011.06.30 00:00
Społeczna kampania "Nie przemycaj" prowadzona przez Służbę Celną w czterech wschodnich województwach nie zniechęciła do podjęcia próby przemytu w Bobrownikach na granicy polsko-białoruskiej.
W czwartek (30.06) będą czasowo zamknięte 3 ulice w centrum Białegostoku.
Już jutro Polska obejmie na pół roku przewodnictwo w Unii Europejskiej. Ogólnopolska impreza w przeddzień tego ważnego dla kraju wydarzenia odbędzie się w naszym województwie.
W czwartek (30.06) Bronisław Komorowski będzie gościł w Białymstoku. Nada sztandar jednostce wojskowej i otworzy nową ulicę.
Aktualności 2011.06.29 00:00
Lokomotywa śmiertelnie potrąciła mężczyznę na stacji kolejowej w Szepietowie. Szczegóły tego tragicznego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.
Gratka dla osób wiecznie żądnych wiedzy, otwartych na nowe wyzwania i stawiających na samorozwój. We czwartek, 30 czerwca w Hotelu Cristal odbędzie się spotkanie z promotorami PRO - Permanentnego Rozwoju Osobistego.
"Obrazy słowem malowane" to nazwa najnowszego projektu Fundacji Audiodeskrypcja i Stowarzyszenia Edukacji Kulturalnej WIDOK. Raz w tygodniu na antenie Polskiego Radia Białystok będą emitowane audycje opisujące sztukę plastyczną dla osób niewidowym w każdym wieku.
Aktualności 2011.06.28 00:00
Zarząd województwa, który we wtorek (28.06) obradował pod przewodnictwem wicemarszałka Mieczysława Baszko, ostatecznie zdecydował o przejęciu akcji pięciu spółek PKS. Wolę taką wyraziła w zeszłym roku większość radnych sejmiku.
Dzięki czujności i pomocy pracownicy białostockiej poczty 83-latka uratowała swoje oszczędności przed oszustką. Urzędniczka zainterweniowała po tym jak starsza pani chciała przesłać rzekomej wnuczce znaczną kwotę pieniędzy.
Większość mieszkańców wsi Porosły, kolonia Porosły, Łyski i Krupniki w gminie Choroszcz chce przyłączyć się do Białegostoku. Tak wynika z konsultacji społecznych.
Choć banalne, to jednak nie ma skuteczniejszych - wraz z początkiem wakacji warto zapoznać się z przypomnianymi przez miejskie Biuro Zarządzania Kryzysowego zasadami bezpieczeństwa, które zapewnią, że wakacje będzie czasem relaksu i zabawy.
Wszędzie tam gdzie działa nie ma nudy, a jej oryginalne propozycje zabaw od kilku lat zachwycają nie tylko maluchów. Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA przygotowało w wakacje dla najmłodszych białostoczan wyjątkowe propozycje na spędzenie wolnego czasu: akademię malucha, akademię naukowca oraz zajęcia integracyjne.
Aktualności 2011.06.27 00:00
26-letni motorowerzysta, który wjechał pod pociąg nie żyje. Okoliczności tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym w Dąbrowie Kitach wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.
Aktualności 2011.06.26 00:00
Od poniedziałku (27.06) Białostocka Komunikacja Miejska wprowadza rozkłady wakacyjne.
W Oddziale Celnym Kolejowym w Kuźnicy wykryto ponad 1,5 mln sztuk papierosów pochowanych w całym pociągu jadącym z Grodna - to najbardziej spektakularny przemyt papierosów w naszym regionie w ciągu ostatnich kilku dni.
Golf uderzył w daewoo w skutek czego pasażerka zginęła na miejscu a kierujący w stanie ciężkim trafił do szpitala. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając pomocy poszkodowanym.
Do niedzieli (26.06) można przesłać drogą elektroniczną pytania do prezydenta miasta, na które otrzymamy odpowiedź w trakcie najbliższego spotkania z mieszkańcami.
Kierowca fiata najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa busowi doprowadzając do zderzenia. Mężczyzna zginał na miejscu.
Aktualności 2011.06.25 00:00
W związku z organizacją koncertu Basi Trzetrzelewskiej w ramach Dni Białegostoku w sobotę (25.06) w godz. 21.00-24.00 na ul. Sienkiewicza (od ul. Legionowej do ul. Białówny) zostanie zamknięty ruch drogowy.
Czas kampanii antyprzemytniczej prowadzonej przez Służbę Celną w czterech wschodnich województwach przybrał dodatkowy wymiar. Od środy do kampanii "Nie przemycaj" włączono ulotki informujące o tym, że przemyt to przestępstwo, za które wszyscy płacimy.
Sport 2026.02.14 18:38
Sport 2026.02.14 16:48
Aktualności 2026.02.13 19:00
Aktualności 2026.02.13 16:50
Kultura i Rozrywka 2026.02.13 15:39
Aktualności 2026.02.13 14:40
Dom 2026.02.13 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji