POLECAMY
Znaleziono 37037 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2010.06.01 00:00
Nawet milion złotych przeznaczy Białystok na pomoc w odbudowie zniszczonej przez powódź szkoły w Sandomierzu. W poniedziałek (31.05) jednogłośnie podjęła taką decyzję rada miejska.
W poniedziałek (31.06) białostoccy radni zadecydowali o przeznaczeniu 600 tys. zł dla zawodników Jagiellonii Białystok. Pieniądze, które trafią bezpośrednio do piłkarzy i trenerów klubu, będą podziękowaniem za promocję, jaką zapewnili miastu zdobywając Puchar Polski.
Aktualności 2010.05.31 00:00
Radni wszystkich kadencji, wspomnienia, życzenia - w poniedziałek (31.05) białostoccy samorządowcy świętowali 20-lecie niezależnych samorządów terytorialnych.
Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok "Dzieci Białegostoku" we współpracy ze Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Nożnej "Złota Siarka" rozpoczyna akcję "Jaga Powodzianom".
Kierowca audi zjechał z pobocza do rowu i dachował. Cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
Na poniedziałkowej (31.05) sesji Rady Miejskiej prezydent miasta zwróci się do radnych o przyznanie specjalnych funduszy na pomoc dla dotkniętego powodzią Sandomierza i nagrody dla Jagiellonii.
W poniedziałek (31.05) od rana całkowicie wyłączono z ruchu zjazd z al. Solidarności w kierunku ulicy Kolejowej. Wszyscy kierowcy powinni wybrać objazd, inaczej pojadą autobusy linii nr 4 i 21.
Aktualności 2010.05.29 00:00
Kierująca oplem potrąciła idącego poboczem jezdni 70-latka. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala, pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.
Nadnarwiańskie bulwary w Łomży czy centrum turystyczno-rekreacyjne w Łapach - to tylko 2 z 6 dużych inwestycji, które mają przyciągnąć turystów do naszego regionu. Zarząd województwa właśnie podjął decyzję o skierowaniu ich do realizacji.
Aktualności 2010.05.28 00:00
30 maja o godzinie 15 ulicami Białegostoku przejdzie I Marsz Życia. Poprzedzony będzie mszą świętą w kościele św.Rocha w Białymstoku.
Komunikatywny, wzbudzający zaufanie, asertywny, uprzejmy, cierpliwy - taki powinien być kandydat na rachmistrza spisowego. Powinien mieć też ukończone 18 lat oraz posiadać co najmniej średnie wykształcenie i podstawową umiejętność obsługi komputera.
Załatwianie spraw urzędowych bez stosu papierów i wizyty w urzędzie? To możliwe. Rusza budowa elektronicznej platformy administracji rządowej w województwie podlaskim.
"Stop Patologiom" to program prewencyjny białostockich jednostek: urzędu miejskiego, komendy policji i kuratorium oświaty. Jego założeniem jest przekazanie młodym ludziom wiedzy nt. szkodliwości i skutków używania narkotyków, alkoholu i papierosów oraz odpowiedzialności prawnej za czyny popełniane pod ich wpływem.
W związku z budową wodociągu na odcinku ul. Mazowieckiej wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Kierowca toyoty potrącił na przejściu dla pieszych rowerzystę. 75-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala, pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł.
Jest coraz cieplej i coraz więcej rowerzystów postanawia przyjechać w ostatni piątek miesiąca na plac przed białostockim ratuszem. Na kwietniowym przejeździe zjawiło się 187 cyklistów. Kolejna Masa Krytyczna już dziś.
Studentom - o wyzwaniach dla Polski w XXI w., a mediom przede wszystkim o kampanii prezydenckiej - mówił w czwartek (27.05) w Białymstoku profesor Władysław Bartoszewski.
Aktualności 2010.05.27 00:00
Kierowca ciężarówki zjechał na pobocze i wywrócił do rowu cysternę wypełnioną serwatką. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W czwartek (27.05), w rocznicę 20-lecia istnienia niezależnych samorządów, w budynku urzędu miejskiego odsłonięto pamiątkowe portrety byłych prezydentów Białegostoku.
Z powodu dzisiejszej imprezy na Rynku Kościuszki, w godz. 17-24 będzie zamknięta dla ruchu samochodowego ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Legionowej do ul. Białówny.
Sport 08:57
Sport 2026.03.06 22:35
Kryminalne 2026.03.06 19:00
Kryminalne 2026.03.06 17:00
Aktualności 2026.03.06 14:40
Praca 2026.03.06 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.03.06 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji