Alfa Centrum świętuje urodziny i wprowadza kartę podarunkową. Będą spore rabaty

2016.10.14 10:51
W sobotę (15.10) Alfa Centrum obchodzi urodziny. Z tej okazji przez cały weekend klienci mogą skorzystać z rabatów, a także wziąć udział w konkursie. Galeria będzie promować swoją nowość - kartę podarunkową.
Alfa Centrum świętuje urodziny i wprowadza kartę podarunkową. Będą spore rabaty
Fot: pixabay.com

Alfa Centrum już od 8 lat funkcjonuje w Białymstoku. Z tej okazji przygotowano atrakcyjne rabaty, a także konkurs, w którym będzie do wygrania aż 400 kart podarunkowych.

Weekendowe obniżki cen przygotowało kilkadziesiąt sklepów i restauracji, m.in.: 4F, Badura, Douglas, Esotiq, Inglot, Kazar, New Balance, Sushi To Go, Subway czy Yves Rocher.

Będzie też konkurs. W sobotę i niedzielę robiąc zakupy w 2 różnych sklepach za łącznie minimum 200 zł można będzie wygrać jedną z kart rabatowych wartą 50 zł. W tym celu trzeba z dowodami zakupu wybrać się do Punktu Obsługi Klienta.

Karty podarunkowe to nowość w ofercie Alfa Centrum. Są już dostępne w stałej sprzedaży. Kupujący może zasilić kartę dowolną kwotą, a osoba obdarowana zapłaci nią za zakupy w większości sklepów na terenie galerii handlowej.

Zainteresowani klienci będą mieli wybór między kupieniem karty w Info Punkcie na terenie Alfa Centrum, gdzie będzie można zasilić ją kwotą od 30 zł do 4 tys. lub przez specjalną stronę internetową - w tym przypadku kwota waha się między 50 zł a 1 tys. zł.

Z karty można korzystać wielokrotnie, do wyczerpania środków. W przypadku, gdy kupuje się produkt o wyższej wartości niż stan środków na karcie, jest możliwość dopłacenia różnicy w gotówce lub za pomocą swojej karty płatniczej.

-Karta podarunkowa jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ osoba obdarowana może sama wybrać i kupić upragniony przedmiot czy usługę. Kolejną zaletą jest długi okres ważności karty, który wynosi aż 12 miesięcy od dnia zakupu czy aktywacji - mówi Monika Kupryjaniuk, kierownik marketingu Alfa Centrum.

Z okazji urodzin w sobotę i niedzielę w godz. 12.00-16.00 przy restauracji Sphinx działać będzie też specjalna strefa przeznaczona dla dzieci. Będą mogły tam m.in. samodzielnie robić kolorowe lizaki, zbudować tort z kartonów, wziąć udział w konkursach a także obejrzeć pokaz przygotowany przez Operę i Filharmonię Podlaską.

Około godz. 14.00 w sobotę zaplanowano też blisko 40-kilogramowy tort przygotowany przez Cukiernię Sowa.

Sprawdź: 8. rocznica Alfa Centrum

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1262 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39