Andersen w przyszłości oraz historia dwóch smoków na scenie BTL [KONKURS]

2023.12.15 12:43
W weekend na scenie Białostockiego Teatru Lalek będzie prezentowany spektakl familijny "Andersen kosmiczny agent" oraz spektakl dla dzieci "Tamtamtam i Tututu". "Andersen kosmiczny agent" ukazuje świat przyszłości, natomiast "Tamtamtam i Tututu" inspirowany jest opowieściami o smokach.
Andersen w przyszłości oraz historia dwóch smoków na scenie BTL [KONKURS]
Fot: Materiały organizatorów

Spektakle "Andersen kosmiczny agent" i "Tamtamtam i Tututu" będą prezentowane w sobotę (16 grudnia) i niedzielę (17 grudnia) w Białostockim Teatrze Lalek.

"Andersen kosmiczny agent"

Spektakl "Andersen kosmiczny agent" to spektakl familijny, który łączy w sobie elementy science fiction, fantasy i baśniowej opowieści. Akcja toczy się w dalekiej przyszłości, w roku 3333, na planecie Dziewanna, gdzie dwóch uczniów, Wojtek Pryszcz i Hans Christian Andersen, zostają wyrzuceni ze Szkoły Kosmicznych Agentów.

Głównym motywem spektaklu jest próba udowodnienia, iż ludzie potrafią nie tylko niszczyć, ale również naprawiać. Andersen i Pryszcz, mimo że zostali odrzuceni przez Kosmiczną Radę z obawy przed ludźmi jako gatunkiem niszczycielskim, postanawiają udowodnić swoją wartość. Ich przyjaźń i determinacja są testowane, gdyż staną przed wyzwaniem uratowania Ziemi przed Czarną Dziurą.

"Tamtamtam i Tututu"

Spektakl "Tamtamtam i Tututu" to surrealistyczno-dadaistyczny kabaret skierowany nie tylko do najmłodszych. Inspirowany jest brytyjskimi historyjkami o smokach i innych potworach. Historia rozgrywa się dawno temu, w świecie pełnym tajemnic i magii.

Sztuka opowiada o smokach żyjących po dwóch stronach jednej Góry, które prawdopodobnie nigdy nie wiedziały o swym istnieniu. Pewnego burzowego dnia odkrywają to, co kryje się po drugiej stronie, a także - co leży w ich naturze.

Organizujemy konkursy, w których można wygrać bilety na wydarzenie. Można wziąć w nich udział TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Więcej informacji:
Spektakl "Andersen kosmiczny agent"
Spektakl "Tamtamtam i Tututu"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1540 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39