Animacja, bajka Disneya i wiele innych propozycji Kin Helios

2023.05.25 08:01
Animacja z najbardziej rozpoznawalnym hydraulikiem świata, nowa wersja kultowej bajki Disneya, romantyczna opowieść z Celine Dion debiutującą w roli aktorki oraz komedia we włoskim klimacie z hoollywoodzką obsadą. W nadchodzącym tygodniu w Kinach Helios na widzów czekają aż cztery premiery.
Animacja, bajka Disneya i wiele innych propozycji Kin Helios
Fot: Materiały prasowe
Film "Mafia Mamma"

Na widzów, którzy chcą spędzić Dzień Matki w kinie czeka świetna komedia z mafijnymi rachunkami w tle – "Mafia Mamma". Główną bohaterką filmu jest Kristin - w tej roli Toni Collette - która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Jednak gdy spokojna gospodyni domowa, znająca temat przestępczości zorganizowanej tylko z filmów zostaje nagle matką chrzestną włoskiej mafii, nie może zabraknąć kłopotów i nieoczekiwanych sytuacji. Na ekranie – w jednej z wiodących ról – wystąpi Monicca Belluci.

Fani komedii romantycznych i wzruszeń mogą wybrać się na "Miłość na nowo". Twórcy tej produkcji stawiają pytanie - co by było, gdyby przypadkowa wiadomość tekstowa doprowadziła Cię do miłości twojego życia? Główną bohaterką jest Mira Ray, która radząc sobie z utratą narzeczonego, wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że numer został przypisany nowemu właścicielowi - Robowi Burnsowi. Rob, dziennikarz, jest urzeczony szczerością pięknych smsów. Kiedy otrzymuje nowe zlecenie, napisania profilu światowej gwiazdy - Céline Dion - grającej samą siebie w swojej pierwszej roli filmowej, prosi ją o pomoc w wymyśleniu sposobu na spotkanie z Mirą... i zdobycie jej serca.

W tym tygodniu w repertuarze Kin Helios znalazły się również premiery z kultowymi bohaterami dla najmłodszych widzów. "Super Mario Bros", czyli najbardziej znany hydraulik na świecie i bohater jednej z najsłynniejszych gier komputerowych powraca na ekran kinowy. Przed Mario i jego przyjaciółmi czekają liczne wyzwania, by obronić Grzybowe Królestwo i Księżniczkę Peach przed złowrogim Bowserem. Animacja zachwyca warstwą wizualną i dostarcza dużej dawki humoru zarówno małym, jak i dorosłym kinomanom. Warto dodać, że to najnowsza produkcja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich "Minionki" oraz "Sing".

Żeńską część dziecięcej widowni zainteresuje i zachwyci podwodny świat Arielki, czyli kolejna premiera. "Mała Syrenka" to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów.

Uwagę dzieci z pewnością przyciągnie również Miles Morales, który powraca w drugiej części nagrodzonej Oscarem animacji "Spider-Man". Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man'ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

REPERTUAR Kina Helios w Centrum Alfa 26 maja -1 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Atrium Biała 26 maja - 1 czerwca

REPERTUAR Kina Helios w Galerii Jurowiecka 26 maja - 1 czerwca

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1296 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39