Asystent ds. promocji poszukiwany. Szlachetna Paczka ruszyła z rekrutacją

2014.07.14 00:00
Każdy, kto jest komunikatywny, przebojowy i nie boi się nowych wyzwań, może zostać asystentem ds. promocji w województwie podlaskim. Szlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy do 17 lipca.
Asystent ds. promocji poszukiwany. Szlachetna Paczka ruszyła z rekrutacją
Fot: freedigitalphotos.net/artur84

Szlachetna Paczka poszukuje asystentów ds. promocji w województwie podlaskim. Do obowiązków aplikanta będzie należało m.in. przeprowadzanie kampanii promocyjnych, organizacja finału Szlachetnej Paczki i gali projektu w województwie, obsługa mediów oraz tworzenie treści multimedialnych. Asystent ds. promocji powinien być komunikatywny i przebojowy oraz mieć predyspozycje do występowania w mediach.

Dzięki takiej pracy kandydat będzie mógł poznać środowisko dziennikarskie, zdobyć doświadczenia polegające na publicznych wystąpieniach, organizacji eventów oraz działaniu w dynamicznym zespole. Ponadto asystent będzie miał zapewniony abonament telefoniczny na rozmowy służbowe i umowę wolontariacką od kwietnia 2013 do stycznia 2014 r. Aplikować na stanowisko można wysyłając zgłoszenie poprzez stronę internetową www.goo.gl/Ib4ZQS do 17 lipca 2014 r.

Szlachetna Paczka jest projektem, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Po raz pierwszy Szlachetną Paczkę zorganizowano 14 lat temu w Krakowie. Teraz projekt ma charakter ogólnopolski – w 2013 roku dał o sobie znać w 508 lokalizacjach w kraju.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

1165 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39