Asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny i specjalista IT. Bezpłatne szkolenia

2014.01.19 00:00
Trwa rekrutacja na trzy bezpłatne szkolenia organizowane przez TEB Edukacja: dla asystentki stomatologicznej, opiekuna medycznego na podlaskim rynku pracy oraz dla profesjonalistów IT.
Asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny i specjalista IT. Bezpłatne szkolenia
Fot: sxc.hu

Szkolenia na asystentkę stomatologiczną oraz opiekuna medycznego skierowane są do wszystkich osób do 64. roku życia, uczących się, mieszkających lub pracujących na terenie województwa podlaskiego.

Uczestnicy obu kursów otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe. Po zakończeniu praktyk zawodowych będą mogli przystąpić do egzaminów i uzyskać zaświadczenia potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Zajęcia będą odbywały się w trybie weekendowym lub wieczorowym.

W projekcie "Warsztaty profesjonalistów IT" mogą wziąć udział podlaskie firmy z sektorów: oprogramowania komputerowego i technologii informatycznych oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Szkolenia mają na celu przygotowanie pracowników do egzaminów i zdobycia przez nich międzynarodowych certyfikatów Microsoft. Zdobędą oni wiedzę m.in. w zakresie konfigurowania, administrowania i zarządzania serwerami w firmie, dzięki czemu przedsiębiorstwa będą mogły sprawniej i efektywniej funkcjonować.

Osoby, które są zainteresowane udziałem w szkoleniach, mogą zapisywać się poprzez stronę internetową www.teb.pl lub za pośrednictwem biura TEB Edukacja.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

714 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39