Atrakcyjne centrum wyprzedażowe w Białymstoku - Outlet eXploret

2013.03.01 00:00
Czekasz na otwarcie Centrum Wyprzedażowego w miejscu Galerii Podlaskiej? Nie musisz, bo takie sklepy już istnieją - to sieć sklepów Outlet eXploret w Białymstoku.
Atrakcyjne centrum wyprzedażowe w Białymstoku - Outlet eXploret

Sklepy Outlet eXploret mieszczą się przy ul. Św. Rocha 12 (na przeciwko byłego kina Syrena). Na parterze działa sklep wyprzedażowy z markami Wrangler, Lee czy Carlo Bellucci. Znajdziemy tam też bardzo duży asortyment modeli ubrań, zarówno damskich, jak i męskich. Najdroższe spodnie kosztują niespełna 190 zł - to około połowy ceny sugerowanej przez producenta.

Nike, Puma, Adidas...

W tym samym handlowcu znajduje się też drugi duży sklep - z odzieżą i obuwiem sportowym m.in. takich marek jak: Nike, Everlast, Puma, Lonsdale, Adidas, Umbro, Tapout. Jest tam największy w Białymstoku wybór bluz, koszulek (około 200 modeli) i butów (ponad 250 modeli). Wszystkie towary sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach, nawet do 70% taniej! Dodatkowo sklepy prowadzą sprzedaż akcesoriów: toreb, plecaków, czapek, rękawiczek czy pasków.

Aż 4 sklepy!

Outlet eXploret to nie tylko 2 duże sklepy w handlowcu przy ul. Św. Rocha 12, ale też sklep w Centrum Handlowym Park (lok. 100, wolno stojący w rogu parkingu) i nowo otwarty w Galerii Madro (na I pietrze, lok. 72, 73, 80, 81).

Wyłącznie nowa i oryginalna odzież

Jak dowiedzieliśmy się od właściciela, towary sprowadzane są do Białegostoku z hurtowni z Niemiec, Belgi, Francji, Anglii i Holandii. Wszystkie są oryginalne, nowe, z metkami. Przy pierwszym zakupie w jednym ze sklepów dostaje się kartę rabatową. Za drobną zaliczką można poprosić o odłożenie jakiegoś ciuszka na kilka dni.

Konkursy dla klientów

Jeżeli klient chce, może być informowany o dostawach lub o towarze, który go interesuje. Co tydzień sklepy organizują konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody: koszulki firmowe; 3 paki skarpet, breloki.

Podsumowując: na pewno warto wybrać się do Outlet eXploret na zakupy.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


635 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39