Atrakcyjne centrum wyprzedażowe w Białymstoku - Outlet eXploret

2014.12.03 00:00
Czekasz na otwarcie Centrum Wyprzedażowego? Nie musisz, bo takie sklepy już od dawna istnieją - to sieć Outlet eXploret w Białymstoku. Obowiązują tam bezterminowe karty rabatowe. A ci, którzy ich jeszcze nie mają, zniżkę mogą otrzymać z kartą kibica Jagiellonii.
Atrakcyjne centrum wyprzedażowe w Białymstoku - Outlet eXploret
Fot: materiały sklepu

Nike, Puma, Adidas...

Największy ze sklepów Outlet eXploret mieści się przy ul. Św. Rocha 12 (na przeciwko byłego kina Syrena). W tym handlowcu znajduje się od niedawna duży sklep z odzieżą patriotyczną, kibicowską, uliczną, a od zawsze - ze sportową i obuwiem. Marki jakie tu znajdziesz to m.in.: Nike, Everlast, Puma, Lonsdale, Adidas, 4F, Polscy Patrioci, Lee, Wrangler, Levi's, Umbro, Tapout, Pierre Cardin, Reebok. Jest tu największy w Białymstoku wybór bluz, koszulek (około 200 modeli) i butów (ponad 250 modeli). Wszystkie towary sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach, nawet do 70% taniej! Towary są dostępne we wszystkich rozmiarach, a nie tak jak bywa z reguły w outletach, tylko w niektórych, najmniej chodliwych. Dodatkowo sklepy prowadzą sprzedaż akcesoriów: toreb, plecaków, czapek, rękawiczek czy pasków.

Outlet eXploret to nie tylko duży sklep w handlowcu przy ul. Św. Rocha 12, ale też sklep w Centrum Handlowym Park (lok. 100, wolno stojący w rogu parkingu) i w Galerii Madro (na I pietrze, lok. 72, 73, 80, 81).

Wyłącznie nowa i oryginalna odzież

Jak dowiedzieliśmy się od właściciela, towary sprowadzane są do Białegostoku z hurtowni z Niemiec, Belgi, Francji, Anglii i Holandii. Wszystkie są oryginalne, nowe, z metkami. Przy pierwszym zakupie w jednym ze sklepów dostaje się kartę rabatową. Za drobną zaliczką można poprosić o odłożenie jakiegoś ciuszka na kilka dni.

Konkursy dla klientów

Jeżeli klient chce, może być informowany o dostawach lub o towarze, który go interesuje. Co tydzień sklepy organizują konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody: koszulki firmowe, kubki, 3-paki skarpet i breloki.

Przy większych zakupach warto zapytać o rabat (jest to możliwe, jeżeli dane artykuły nie są przecenione bardzo mocno). Sprzedawcy w sklepach eXploret dla fajnych klientów i tak dają prezenty, takie jak długopisy firmowe, breloki, skarpetki znanych firm, smycze do telefonów i wiele innych gadżetów.

Podsumowując: na pewno warto wybrać się do Outlet eXploret na zakupy.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1807 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39