Atrium Biała szykuje bożonarodzeniowe atrakcje

2021.12.04 14:39
Będzie świątecznie, nastrojowo i aktywnie. W okresie 4-23 grudnia białostockie centrum zaplanowało moc atrakcji dla całej rodziny w postaci teatrzyków dla dzieci, muzyki na żywo, świątecznej strefy foto, a także gwiazdkowych upominków.
Atrium Biała szykuje bożonarodzeniowe atrakcje
Fot: Materiały prasowe

Klienci mogą liczyć także na dodatkowe udogodnienia, jak bezpłatne pakowanie prezentów oraz świąteczny prezentownik online, dzięki którym przygotowania do świąt będą bardziej przyjemne i bezstresowe.

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia kojarzy się z choinką i przedświąteczną atmosferą, ale także z intensywnym poszukiwaniem prezentów dla bliskich oraz z wielkimi zakupami. W tym szczególnym dla wielu osób okresie, Atrium Biała zaplanowało w nadchodzących tygodniach szereg udogodnień i atrakcji, które umilą dorosłym wizyty w galerii, a najmłodszym - oczekiwanie na nadejście świąt. W magiczną atmosferę Bożego Narodzenia wprowadzą aktywności świąteczne, przygotowane przez centrum handlowe w najbliższych tygodniach.

W soboty będą wystawiane spektakle o godz. 11:00. 9 grudnia będzie można zobaczyć "Leśną przygodę", a 16 grudnia - "Pinokio". Po przedstawieniach na małych widzów czekają słodkie upominki. Teatrzyki odbywać się będą w zaaranżowanej strefie, znajdującej się przy sklepie House i perfumerii Sephora.

Nie zabraknie także muzycznych akcentów świątecznych. Przez trzy kolejne soboty w bożonarodzeniowy klimat wprowadzi klientów wyjątkowa muzyka, która będzie na żywo rozbrzmiewać w pasażu galerii. W dniach 4, 11 i 18 grudnia najpiękniejsze świąteczne utwory zaprezentuje trio White Feel Harmony, na które składają się skrzypce, kontrabas i akordeon.

Najwspanialsze chwile, warto uwieczniać na zdjęciach, aby móc cieszyć się nimi przez cały rok. Dlatego w okresie 3-19 grudnia do dyspozycji klientów będzie świąteczna strefa foto w zimowej, śnieżnej scenerii. Atrium Biała zachęca do odwiedzenia tej strefy i zrobienia sobie w niej pamiątkowych zdjęć z najbliższymi osobami. Dodatkowo można wziąć udział w konkursie prowadzonym na fanpage’u Atrium Biała, w którym do wygrania są karty prezentowe o wartości nawet 1000 zł.

Podczas przedświątecznych zakupów w Atrium Biała, można zdobyć gwiazdkowe upominki, uczestnicząc w dniach 13-19 grudnia w świątecznej akcji. Klienci, którzy w trakcie trwania promocji, w godzinach 10.00 – 20.00, zrealizują zakupy na kwotę minimum 150 zł (na maksymalnie 2 paragonach), będą mogli odebrać modne skarpetki marki Spox Sox. W przypadku zakupów na kwotę ponad 300 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) – można otrzymać kartę prezentową Atrium Biała o wartości 100 zł. Pula nagród przewidzianych w promocji jest ograniczona. Punkt Obsługi Akcji (rejestracja paragonów, wydawanie nagród i dostęp do regulaminu) zlokalizowany jest przy sklepie House.

W grudniu pomocą służyć klientom będzie także świąteczna obsługa, która w okresie 13-23 grudnia bezpłatnie zapakuje zakupione w galerii prezenty pod choinkę, w specjalnej strefie Pakowania Prezentów. A w świątecznym prezentowniku, udostępnionym na stronie Atrium Biała, klienci znajdą mnóstwo inspirujących pomysłów na gwiazdkę oraz wskazówek, związanych z wyborem najwłaściwszego prezentu dla bliskiej osoby.

Tuż przed świętami (20-23 grudnia), dodatkową atrakcją będzie świąteczny jarmark regionalny i rękodzieła, podczas którego będzie można zaopatrzyć się w lokalne potrawy świąteczne, ozdoby, swojskie jadło oraz oryginalne prezenty.

Dodatkowo nadal można korzystać z interaktywnej wystawy Kolorowe Centrum Świata.

- W tym roku dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby umilić im wizyty w galerii i ułatwić tradycyjne zakupy prezentów, bez ryzyka, czy zamówiony upominek dotrze pod choinkę na czas. Chcemy pokazać, że przedświąteczny okres można przeżyć nieco inaczej, czyli wykorzystując czas przygotowań efektywnie, miło i bezstresowo, m.in. za sprawą udogodnień, takich jak bezpłatne pakowanie prezentów, inspirujących pomysłów w naszym prezentowniku online czy świątecznej muzyki na żywo. Zależy nam na tym, aby nasi goście mieli spokojniejszą końcówkę roku i poczuli prawdziwie bożonarodzeniowy klimat w Atrium Biała - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1073 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39