Auta Street View raz jeszcze w Polsce. Będą również w Białymstoku i okolicach

2017.05.24 15:07
Na Mapach Google pojawią się aktualne zdjęcia. Nową jakość zyskać mają także same mapy. Wcześniej jednak samochody Street View ponownie zawitają na ulice polskich miast. Będą także w stolicy Podlasia.
Auta Street View raz jeszcze w Polsce. Będą również w Białymstoku i okolicach
Fot: Dorota Mariańska

Samochody Street View ponownie wyjadą na ulice polskich miast. Będzie można je zobaczyć m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach. Pojawią się także w Białymstoku. Prawdopodobnie sfotografowane zostaną również mniejsze miejscowości w okolicy stolicy Podlasia. Nietypowe auto, zgodnie z zapowiedziami koncernu Google, ma pojawić się w Białymstoku w okresie od maja do października.

Jak zapewnia firma, dzięki tym przejazdom na Mapach Google zostaną zamieszczone najnowsze zdjęcia. Znacznie poprawić się ma także jakość map.

Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 r., kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 r. Przypomnijmy, że na zdjęciach twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1442 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39